» » » Підвищення ціни на газ: Має бути зрозумілим для населення

Підвищення ціни на газ: Має бути зрозумілим для населення

Перш ніж підвищувати тарифи, держава має розповісти, як вона буде реформувати ЖКГ, ринок газу та енергетику. На цьому наголошує незалежний експерт з питань енергетики Валентин Землянський.

«Для цього потрібна програма дій, в якій будуть окреслені питання реформування житлово-комунального господарства, внутрішнього ринку газу, комунальної енергетики. У комплексі підвищення тарифів на газ, на тепло, на електрику повинні стояти другим пунктом», - сказав він.

На думку експерта, це допоможе людям спокійно пережити зростання тарифів.

«Тому що влада повинна пояснити, куди ці гроші будуть витрачені. У такому випадку це не викличе різкого відторгнення, неприйняття», - вважає він.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, Росія спочатку пригальмувала з наданням обіцяної в грудні фінансової допомоги, а потім і зовсім відмовилася від цієї ідеї, мотивуючи тим, що домовлялася з попередньою владою, а чим і чи буде розраховуватися за кредит новий український уряд, їй не відомо.

Окрім того, вчора стало відомо, що «Газпром» з квітня 2014 року скасовує пільги на постачання газу Україні. Про це повідомив глава російського газового холдингу Олексій Міллер на зустрічі з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим.

Пан Міллер пояснює, що таке рішення прийняте у зв’язку з тим, що українські партнери не виконують домовленостей, які були досягнуті під час підписання доповнення до контракту про надання знижки.

Нагадаємо, розмір заборгованості за постачання російського газу в «Газпромі» оцінили в 1,55 млрд дол.
0 0

www.ua.golos.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.