» » » Київводоканал: Внесено зміни в правила видачі технічних умов!

Київводоканал: Внесено зміни в правила видачі технічних умов!

З метою впорядкування надходження платежів за послуги Управління видачі технічних умов та погодження документації керівництвом ПАТ «АК «Київводоканал» було прийняте рішення про внесення змін в правила отримання технічних умов на водопостачання та водовідведення. Тепер видача підготовлених Управлінням документів здійснюється тільки після пред’явлення копії платіжного доручення (для юридичних осіб) або квитанції про оплату з позначкою банку (для фізичних осіб) з обов’язковим підтвердженням надходження грошових коштів бухгалтерією ПАТ «АК «Київводоканал».

Звертаємо увагу, що представники юридичних та довірені особи фізичних осіб повинні також мати при собі нотаріально завірену довіреність від замовника на отримання технічних умов та підписання акту виконаних робіт.

Перелік документів, необхідних для отримання підготовлених технічних умов

Для представників юридичних осіб:
– оформлений акт здачі-приймання виконаних робіт;
– копія платіжного доручення з обов’язковим підтвердженням надходження грошових коштів бухгалтерією ПАТ «АК «Київводоканал» (головний офіс, 4-й поверх, каб. 404)
– паспорт та довіреність від замовника на отримання технічних умов, завірена підписом керівника та круглою печаткою юридичної особи.

Для фізичних осіб:

– оформлений акт здачі-приймання виконаних робіт;
– копія квитанції про оплату (для фізичних осіб) з позначкою банку та з обов’язковим підтвердженням надходження грошових коштів бухгалтерією ПАТ «АК «Київводоканал» (головний офіс, 4-й поверх, каб. 404);
– паспорт;
– у разі, якщо отримувач – довірена особа замовника, необхідно додатково надати нотаріально завірену довіреність від замовника на отримання технічних умов та підписання акту виконаних робіт.
ПАТ «АК «Київводоканал» 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.