» » Завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України

Завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України

Для формування творчо-пошукових здібностей кожної дитини педагогічні працівники нашої школи намагаються якнайбільше наших учнів залучити до участі в міських, обласних та всеукраїнських олімпіадах з різних предметів та найрізноманітніших конкурсах, зокрема у незалежній міжнародній інтернет-олімпіаді “Ерудити планети”, Всеукраїнському інтерактивному конкурсі “Колосок”, Всеукраїнській українознавчій грі “Соняшник”, всеукраїнських конкурсах іноземних мов “Гринвіч” та “Орлятко” тощо (результати участі наших учнів можна побачити на офіційному сайті школи).

Вже не перший рік працює в нашій школі науково товариство “Перспектива”. Одним із провідних напрямів його роботи є дослідницька й проектна діяльність, якою учні займаються з великим задоволенням. Взагалі вся навчальна діяльність у школі спрямована на формування потреби вчитися, а також самостійно здобувати знання, що реалізується різноманітними формами навчання.

Наша школа не є командним членом МАН України, але наші учні охоче беруть участь у конкурсах академії, вчаться шукати наукову літературу і використовувати її при написанні рефератів, писати звіти, захищати свої думки та ідеї, обстоювати власну позицію у наукових дискусіях.

16 лютого в м. Біла Церква відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, в рамках якого учні здійснювали дослідження, узагальнювали результати пошуку, писали науково-дослідні роботи, захищали їх перед такими ж учнями, як вони самі, та шановною конкурсною комісією. Обов’язковим етапом конкурсу було написання контрольної роботи.

У цьому навчальному році від нашої школи у конкурсі брали участь чотири учениці старших класів, які набрали достатньо високу кількість балів та зайняли почесні призові місця в секціях “мовознавство” та “літературознавство”, зокрема:
Кулакова Анастасія (тема роботи – “Джерела творення термінології в німецькій та українській мові (на матеріалі рослинного світу”) – І місце, буде приймати участь у ІІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України;
Якименко Аліна (тема роботи – “Фразеологічні одиниці в англійській мові та особливості їх перекладу”) – І місце;
Попова Тетяна (тема роботи – “Сучасна реклама та її лексичні особливості”) – ІІ місце;
Смолько Анна (тема роботи – “ Образ сучасної жінки у поезіях збірки Марії Матіос «Жіночий аркан у саду нетерпіння»”) – ІІ місце.

Вітаємо учасниць з перемогою!!!
Бажаємо нових успіхів!
3 -2

І. Кукушкіна, заступник директора з НМР 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.