» » Театральне мистецтво в Бучанських ДНЗ

Театральне мистецтво в Бучанських ДНЗ

1 листопада стартував Всеукраїнський фестиваль дитячого театрального мистецтва за участі вихованців ДНЗ різних типів і форм власності. Вихованці дошкільних навчальних закладів міста також взяли участь у фестивалі.
Театр – це відображення душі, думок, ідей. Театр і актори оточують нас на кожному кроці.

Театральне мистецтво близьке та зрозуміле для дітей, адже в його основі лежить гра. Театралізована діяльність є ефективним засобом педагогічного впливу на розвиток особистості дошкільника. Вона передбачає формування в дошкільників умінь «входити в образ» та «утримувати» його впродовж усієї театралізованої діяльності; усвідомлювати мовленнєві та виконавські дії, передавати характерні особливості різних художніх образів; переносити здобуті уявлення в самостійну ігрову діяльність.

Водночас музично-театралізована діяльність є специфічним видом дитячої активності, одним з найулюбленіших видів творчості. Діти охоче включаються у музично-театралізовану діяльність. Через театр діти реалізують свою потребу у самовираженні, спілкуванні, в пізнанні себе через відтворення різних образів. У відвертому, щиросердному ставленні до художнього образу, втіленні його в різних формах театралізованої діяльності дитина виявляє рівень художньо-естетичного сприймання, мовленнєвої компетенції, певні знання, вміння, навички, здобуті раніше в умовах спеціально організованого навчання.
Завдяки дітям дорослі з легкістю поринають в світ простоти і мистецтва, що виривається на поверхню усіма можливими шляхами.

В рамках проведення Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва у дошкільних навчальних закладах міста були сплановані та проведені відповідні заходи, метою яких є активізація творчого потенціалу дітей, виявлення і розвиток талановитих дітей дошкільного віку.

більше фото на сайті Бучанського відділу освіти>>

Відео учасників:
ДНЗ №1 Сонячний


ДНЗ №2 Горобинка


ДНЗ №3 Козачок


ДНЗ №5 Капітошка


Переможець Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва
Бучанський ДНЗ "Пролісок"

3 -2

Відділ освіти Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.