» » » Районний етап Всеукраїнського конкурсу "Очима дитини про бюджет країни"

Районний етап Всеукраїнського конкурсу "Очима дитини про бюджет країни"

Стартував районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни»

Ірпінська ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області продовжує роботу по вихованню культури сумлінного платника податків, зборів, платежів у школярів та ознайомлення їх з професією фахівця податкової та митної справи шляхом організації і проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни» та вважає її такою ж важливою, як і збирання податків, оскільки вона сприяє створенню позитивного ставлення до діяльності Міністерства доходів і зборів.
Даний конкурс проводиться по наступних напрямах дитячої творчості:
- художні твори,
- комп'ютерна графіка (комп'ютерна анімація),
- літературні твори.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх учбових закладів двох вікових категорій: перша - 9-11 років, друга -12-15 років.

Конкурс «Очима дитини про бюджет країни» - це можливість в творчій формі висловити свої побажання і думки, своє бачення і розуміння ролі, значення і місця податків в житті держави і суспільства, в майбутньому України.

Конкурс проводиться протягом січня - серпня 2014 року в три етапи:
І – районний рівень (січень-квітень 2014 року);
ІІ – регіональний рівень (травень 2014 року);
ІІІ – Всеукраїнський рівень (червень-серпень 2014 року).

Роботи, що відповідають загальній тематиці конкурсу, приймаються до 1 квітня 2014 року. За наслідками конкурсу буде проведено нагородження переможців відповідними дипломами і подарунками.

Ірпінська ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області запрошує школярів Ірпінського регіону, що вміють малювати, писати вірші, казки, розповіді, або що мають оригінальні художні ідеї комп'ютерної анімації, взяти участь в конкурсі «Очима дитини про бюджет країни» і зичить всім його учасникам успіху.

За інформацією щодо умов проведення конкурсу звертатися до інформаційно-комунікаційного відділу Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області за адресою: м.Ірпінь, вул. Шевченка,2-а, тел. 54-636.
0 0

Ірпінська ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.