» » » Кампанія декларування 2014!

Кампанія декларування 2014!

З початку 2014 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році. Працівники Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів у КиІвській області проводять широкомасштабну агітаційну роботу задля залучення до деклараційного процесу якомога більшої кількості людей.

Цього разу про необхідність та своєчасність декларування доходів, отриманих у минулому році, працівники інспекції розповідали пересічним громадянам біля супермаркету «Фокстрот»», де встановлений відеоборд з закликом «Декларуй! Україну Будуй!».

Відвідувачі магазину із задоволенням поспілкувалися із представниками ДПІ та отримали буклет «Я декларую свої доходи тобі,Україно!», адже, вони мали можливість детально дізнатися, хто зобов`язаний подати податкову декларацію до органів Міндоходів та про нові електронні сервіси податкової.
Шановні мешканці Ірпінського регіону! Консультація по декларуванню доходів громадян надається в 15,16,17 віконці ЦОПу. Також, відповіді на всі питаннями щодо декларування платники можуть отримати по телефону: 60-026 (15 віконце ЦОПу) чи 67-544 (каб.6).
Необхідно зазначити, що 30 квітня 2014 року – останній день подання громадянами декларації про майновий стан і доходи.
Декларації про майновий стан та доходи громадяни подають за місцем податкової реєстрації (згідно паспортних даних).
Мешканців Ірпінського регіону чекаємо в ЦОПі Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів у Киівській області за адресою: м.Ірпінь вул. Шевченко, 2а, тел. консультанта-модератора: 67-544.
Ірпінська ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар