» » » Кожну третю новобудову зводять з порушеннями

Кожну третю новобудову зводять з порушеннями

В Держархбудінспекції стверджують, що на кожному третьому, перевіреному у позаплановому порядку об'єкті, виявляються порушення будівельного законодавства. Про це повідомила прес-служба Мінрегіону.

За результатами планових перевірок у 2013 році лише кожен четвертий об'єкт можна віднести до числа благополучних. Тільки за півроку Держархбудінспекцією направлено в Мінрегіон майже 200 подань про розгляд питань про позбавлення сертифіката фахівців, що здійснюють технічний та авторський нагляд.

За результатами всіх проведених контрольних заходів у минулому році винесено майже 19 тисяч приписів про усунення порушень. В якості крайньої міри зупинялося виконання будівельних робіт на 1 тис. 700 об'єктах. Найбільше таких об'єктів - у Львівській, Рівненській, Київській, Донецькій областях, місті Києві та Автономній Республіці Крим.
2,5 -1,5

Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Mirror

OFFline

  • Mirror (13)
  • Користувачі
  • 16 лютого 2014 14:27
Вот две интереснейшие статьи на данную тему:
http://sled.net.ua/bucha/prokuratura/str
oitelstvo/2013/20/05
http://prokuratura.org.ua/?p=19304
Только, кто же сможет остановить произвол, если его творят "карманные" компании представителей власти да еще и правящей партии, прокуратура тщательно покрывает, а суды, как институт, в стране давно отсутствуют? Где простые граждане сегодня могут найти справедливость?

0