» » Лист на сайт: Справедливість є!

Лист на сайт: Справедливість є!

Лист на сайт: Справедливість є!

Як Вам вже відомо, багато неправдивої інформації було написано та сказано на адресу директора школи №5 Наконечного Михайла Петровича. Особисто я, Перуцька Галина, як Президент ДШО «Наш Дім», хочу написати правдиву інформацію щодо цієї ситуації. Як то кажуть: «погляд із епіцентру події».

Я навчаюсь у цій школі вже шостий рік, і подібних речей, з натяком на армійський режим, не помічала. Наш директор кожного ранку чекає на своїх учнів з привітною усмішкою на обличчі і добротою в очах, бо він обожнює дітей. Михайло Петрович змінив долі багатьох з них – дітей із неблагодійних сімей. Він став для них батьком, який завжди дасть корисну пораду та настанову.

Прочитавши непрофесійно написану статтю анонімом, я була, м`яко-кажучи, обурена. Не стримували негативних емоцій щодо неї і мої батьки, які дуже поважають Михайла Петровича. В першу чергу, хочу звернутися до журналіста, який написав цю ганебну статтю. Якщо Ви справді – освічена, інтелігентна людина, то мали б знати норми написання статей. Наприклад, я людина, яка поки ще немає вищої освіти. Але все ж таки, мені відомо, що «вішати дітей на стенди», як написали Ви, - досить таки некоректно. Адже, правильно - вивішували фото учнів, а не самих школярів на стенди. Це - по-перше.

По-друге, в нашій школі є загальноприйнята шкільна форма, вимоги якої зазначені у Статуті школи. Ініціатива перевіряти наявність шкільної форми і запізнення на уроки, йде, перш за все, від учнівського самоврядування, аби в школі панували дисципліна та порядок. Також було написано, що батьки взагалі не знали про такі умови. Перш, ніж вступити до нашого навчального закладу, батьки знайомляться з умовами Статуту школи. Було наголошено також на тому, що батьки намагались побачити цей статут, але чіткої відповіді і самого статуту вони так і не змогли почути та побачити. Це - знову ж таки дезінформація. Статут нашої школи, в якому всі вимоги затверджені вищими органами нашої влади, існує і працює. Кожен, хто бажає з ним ознайомитися, без проблем можуть це зробити.

По-третє, діти, які запізнювались на уроки та приходили в неналежному зовнішньому вигляді до школи (а саме без форми), дійсно фотографувались представниками Ради школи, виключно після згоди з самими порушниками дисципліни. Якщо діти не погоджувались, силою їх ніхто не примушував. Але зауваження до щоденника, звичайно, записувалось. За словами учнів, яких фотографували, така процедура, навпаки, стимулює і мотивую на те, щоб не порушувати дисципліну. Багато з них сприймають усе це жартома, не надаючи величезного значення. Але прочитавши статтю та переглянувши сюжет на телебаченні, я була вражена змістом сказаного та написаного. Якщо Ви, все ж таки, не довіряєте думці самих дітей, тоді можете завітати до школи і побачити все на власні очі.

Не змогла не перечитати і коментарі, які залишали люди, після перегляду сюжету. Невідомі люди, які не мають відношення до нашої школи, писали неприпустимі речі, називали нашого вельмишановного директора «фашистом» та іншими дуже брутальними словами. Перейшовши на сторінку користувачів, побачила, що обличчя на «профілі» були закриті. Тож, можу припустити, що дані коментарі були замовні.

А я не збираюсь мовчати щодо цієї ситуації, не буду приховувати свої дані і підписуватися боягузливим анонімом, тому що я - знаю правду! І я впевнена, що справедливість вже ж таки є!


Галина Перуцька
12 -8

Коментарів: 9
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
avk

OFFline

 • avk (27)
 • Місцевий
 • 15 лютого 2014 01:52
Дякую, Галино, за сміливу і відверту відповідь. Дійсно в Статуті школи прописано і про шкільну форму і про розпорядок дня.
А на порушників треба впливати, можливо і в такий спосіб...
Впевнений справедливість переможе.

0
saksaganoglu

OFFline

 • saksaganoglu (1)
 • Місцевий
 • 15 лютого 2014 07:59
Мы все понимаем, что фотографии - просто повод. Не первый год идет настоящая травля директора с целью рейдерского захвата школы. Большая территория, центр города, лесной массив - как будет удобно поставить своего директора, отрезать кусок земли и всунуть туда три-четыре высотки!!!

0
Mirror

OFFline

 • Mirror (13)
 • Користувачі
 • 15 лютого 2014 22:31
Сегодня главное не позволить представителям областного гороно, вещавшим в эфире "ТСН" на "1+1", осуществить озвученные ими планы
(смотреть эфир http://tsn.ua/video/video-novini/direkto


r-vinahidnik-doshki-ganbi-pishayetsya-ne


yu-i-ne-vbachaye-provini.html
).
Нужно быть готовыми не только словом, но и делом отстоять директора. Давайте, дорогие наши инициативные и неравнодушные дети, держите общественность в курсе событий, а мы всегда вам поможем добиться справедливости.

0
Галина Перуцькая
Все учнівське самоврядування над цим працює разом із учителями,сподіваємося, що в понеділок все стане остаточно відомо на зборах, адже батьки також підтримують нас у цьому. Тому я думаю, перемога за нами.
Цитата: Mirror
Сегодня главное не позволить представителям областного гороно, вещавшим в эфире "ТСН" на "1+1", осуществить озвученные ими планы
(смотреть эфир http://tsn.ua/video/video-novini/direktor-vinahidnik-doshki-ganbi-pishayetsya-neyu-i-ne-vbachaye-provini.html
).
Нужно быть готовыми не только словом, но и делом отстоять директора. Давайте, дорогие наши инициативные и неравнодушные дети, держите общественность в курсе событий, а мы всегда вам поможем добиться справедливости.

0
Aндрей

OFFline

 • Aндрей (4)
 • Адміністратори
 • 15 лютого 2014 23:56
я как не приду в школу
- Где соцработник? где психолог? где зауч?

мне отвечают:
- комиссия в школе..
- так вчера ж только была!?
- а у нас в день по две проверки..


ну так не ёлки/палки! эти комиссия что проверяют? кухню? бумажки отчётные? или они никто так и не видел за месяц два плаката при входе в учительскую.

кто виноват? = директор.
за что? = школьники сделали стенгазету.
- уволить.

поражаюсь Наконечному, знаю его ещё со школы - преподавал мне историю. бігає, бігає навколо тих дітей.. та кому они нужны. нет чтобы разобраться с правильностью/законностью той статьи - так давайте теперь закроем школу и будем писульки для проверки писать.

ведь проблема лишь в том что ФОТО ПОПАЛИ В ИНТЕРНЕТ, а не в том, что была стенгазета. вот пусть министерства и выясняют - КАК фото детей попали в инет на той ГРОМАДСЬКИЙ сайт
- ведь с таким же успехом можно придраться к ФОТО ОТЛИЧНИКОВ, ЧТО ВИСЯТ ПРИ ВХОДЕ В ШКОЛУ

0
Алекс
 • Алекс (705)
 • Гостi
 • 16 лютого 2014 09:01
Михайло Петрович класний вчитель!!!

0
иола
 • иола (705)
 • Гостi
 • 16 лютого 2014 16:44
Просто кому-то очень хочется стать директором такой замечательной школы: ведь материльная база на таком уровне, что любой коммерческий лицей позавидует, можно не париться, теперь можно только стричь дивиденты с родителей! Родители! Они специально копают под нашего директора, хотят его снять и поставить вместо него женушку или доченьку какого-то ПРдуна! И ТСН заплатили(или указание сверху дали), ЧТОБ ОСВИСТАЛИ, СОЗДАЛИ ОБЩЕСТВЕННОЕ МНЕНИЕ. Я присутствовала в пятницу во время интервью, которое ТСН брало у родителей и детей о директоре Наконечном. Практически все говорили о школе и директоре с уважением и пониманием, что дело против него сфабриковано. Но! Ни одно положительное интервью не пошло в новости ТСН! Позор ТСН! Вы такие же продажные, как и Интер! РОДИТЕЛИ, давайте защищать нашего директора и школу, иначе наши дети будут учиться в хлеву! Снимут Наконечного - пропадет школа, пострадают наши дети!

0
ярослава
Я сама навчалася в цій школі в 2005-2010 рр.і пам'ятаю цей стенд,і нічого поганого в ньому не бачу

0
Светлана
Да! Руки прочь от нашего директора! А еще верните кофейный аппарат,который стоял у нас холле с позволения нашего заботливого директора. Все детки каждую перемену дружно выстраивались в очередь за порцией целительного чая из лимонной кислоты или кофе. Нам этого продукта очень не хватает. А еще верните торговлю в холл школы - приобрести можно было и косметику, и колготки, и нижнее белье для бабушки... Беда случилась - передали школу в комунальную собственность Бучи - и все эти прелести закончились. Эх, копают под директора...

0