» » » Київщині обіцяють нові транспортні розв’язки

Київщині обіцяють нові транспортні розв’язки

В Київській області мають намір поліпшити автопересування. Це намагаються зробити шляхом будівництва транспортних розв’язок.

Проектні роботи з будівництва транспортних розв’язок у Київській області майже завершені. Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.

Транспортні розв’язки усіх рівніх обіцяють побудувати на автомобільній дорозі М-05 Київ – Одеса в районі Південного кладовища, на перехресті Путрівка – Калинівка; на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп, у районі з’їзду до села Дмитрівка, у селах Мила й Гурівщина. «Також затверджено робочий проект будівництва транспортної розв’язки, яка має з’єднувати смт Чабани із селом Гатне (автодорога М-05 Київ – Одеса)», – йдеться в повідомленні. На втілення проектів планується взяти кредит в Європейського банку реконструкції і розвитку та Європейського інвестиційного банку. Загальна вартість будівництва всіх транспортних розв’язок становиме майже 850 млн грн.

Як раніше повідомляла «У.К.», у 2014 році збиралися розпочати будівництво трирівневої розв'язки на Харківській площі, яка була б розташована на в'їзді до Києва з Бориспільської траси. У «Київсоюзшляхпроекті» його значимість порівнювали з будівництвом метро на Троєщину.
4 -2

Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
marco
  • marco (705)
  • Гостi
  • 17 лютого 2014 05:00
Після будівництва ТРЦ LAVINA быля Епіцентру на Берковецькій - там би також якусь розв*язку не помышало би зробити, а то тягучки будуть неминучі.
Там в перспективі станцію метро з депо мають будувати, але ми можемо його і не дочекатися.

0