» » » «Відкритий урок» в Ірпінській школі

«Відкритий урок» в Ірпінській школі

З метою формування загальних уявлень про сферу оподаткування нещодавно у Ірпінській загальноосвітній школі I-III ступенів №2 відбулась лекція на тему - «Основи податкових знань» для учнів 9-х класів. У заході взяли участь завідувач інформаційно-комунікаційного сектору Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області Ірина Саєнко, викладач економіки Леся Будянська та учні 9-го класу.

Цього року в школі запроваджено новий навчальний курс, на якому старшокласники вивчають основи податкової грамотності, свої права та обов’язки як майбутніх платників, важливість оподаткування для розвитку суспільства в цілому.

«Проведення такого уроку є одним з кроків у вивченні основ податкових знань, дає можливість учням як майбутнім платникам зрозуміти важливість сплати податків як для кожного особисто так і для держави в цілому. Вивчаючи податки та їх значення в державі, школярі отримають необхідний практичний досвід, який зможуть використовувати у повсякденному житті та в майбутній діловій кар’єрі. Адже нинішня молодь – це майбутні бізнесмени, керівники чи бухгалтери підприємств. Позаяк лише платники з високим рівнем податкової культури спроможні забезпечити стабільне наповнення бюджету, що є запорукою ефективного розвитку держави», – наголосила Ірина Саєнко.

Цікавий відкритий урок провела вчитель Леся Будянська яка зауважила, що ця лекція та відповідний нагляний матеріал допоможе школярам підвищити свою правову культуру, бути грамотними та підкованими в основах економіки та оподаткування, допоможе краще орієнтуватися у дорослому житті.
Окремим питанням була розмова про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни» та Ірина Саєнко запропонувала школярам прийняти участь у ньому.


Наприкінці зустрічі учні продемонстрували високий рівень знань щодо історії оподаткування та основні етапи становлення податкової системи України - від часів Київської Русі до сьогодення..
2,5 -1,5

Ірпінська ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.