» » » Як визначити, що ваш телефон прослуховують?

Як визначити, що ваш телефон прослуховують?

Способів прослушки мобільного телефону існує безліч. Всі вони незаконні.
Але ревнивий чоловік, цікаве начальство, або просто злодій, який поклав око на ваше майно, цілком можуть і знехтувати законом.

За якими ознаками можна помітити, що телефон прослуховується?

1. Якщо телефон залишається теплим в той час, коли ви їм не користуєтесь, значить, його використовує хтось інший. Підвищена температура акумулятора - це показник інтенсивної роботи телефону. У спокої він остигає.

2. Якщо ви раптом помітили, що телефон став розряджатися швидше звичайного - це теж симптом прослушки. При ній телефон втрачає заряд так само швидко, як при активному використанні програм. Однак, як пише u-news.org.ua, якщо вашому телефону більше року, ємність батареї буде знижуватися неминуче, враховуйте і такий варіант.

3. Якщо, вимикаючи телефон, ви помічаєте, що зробити це вдається не відразу (довго горить підсвічування або телефон взагалі не хоче відключатися), це привід стривожитися. Правда, такі прояви можуть пояснюватися і збоями в апаратному або програмному забезпеченні.

4. Якщо ви помічаєте, що на телефон без вашого відома встановилися якісь додатки, або що у нього часто в спокої спалахує екран, або що він може мимовільно відключитися - це може відбуватися через перешкод при передачі даних ... або через те, що телефоном управляють на відстані.

5. Ще одна ознака прослуховування телефону - фоновий шум (клацання, шерех, луна) під час розмови.

6. Якщо ви використовуєте телефон поруч з працюючим комп'ютером або телевізором - він буде створювати перешкоди. Це нормально. Але якщо телефон просто лежить поруч з вами, а перешкоди все одно йдуть - це теж може бути симптомом прослуховування вашого телефону. Звичайно, всі проблеми, описані вище, можуть пояснюватися різними збоями в роботі телефону.

Але якщо спостерігається кілька таких ознак - краще насторожитися. Варто звернутися за допомогою, перевірити телефон і встановлені на ньому програми. Це можуть зробити фахівці. В крайньому випадку, можна звернутися і в міліцію, там вашому телефону поставлять точний «діагноз».
3 -2

Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Дима
  • Дима (705)
  • Гостi
  • 17 лютого 2014 22:48
бред. в 99.99% случаев эти симптомы никак не связаны с прослушкой

0