» » Діє електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади Ірпінського регіону

Діє електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади Ірпінського регіону

21 січня 2013 року в ході наради з начальниками відділів та управлінь Ірпінської міської ради та її виконавчого комітету, яку провів перший заступник міського голови Микола Головкевич, начальник управління освіти і науки Ярослав Маляренко доповів електронну реєстрацію дітей в дошкільні навчальні заклади Ірпінського регіону.

«Сьогодні для батьків створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. На сайті реєстрації https://reg.isuo.org надана можливість подачі заяви для постановки на облік за місцем проживання дитини, що потребує навчання та виховання в дошкільному навчальному закладі, – сказав начальник управління освіти і науки Ярослав Маляренко. – Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи в управлінні освіти і науки кабінет №5 (або в дошкільний навчальний заклад для селищ Гостомель, Ворзель, Коцюбинське)».

Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, потрібно прикріпити до заяви скан-копії документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг). Або протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи в управлінні освіти і науки кабінет №5 (для селищ Гостомель, Ворзель, Коцюбинське звертатись в дошкільний навчальний заклад) з оригіналами документів.
Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді. Якщо заповнена батьками форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, таку заяву буде анульовано.

За словами начальника управління освіти і науки спеціалісти управління з метою полегшення процедури електронної реєстрації розробили пам’ятку для батьків «Три кроки реєстрації в ДНЗ».

Завантажити документ для ознайомлення: Скачать файл: v-DNZ.doc [300,5 Kb] (cкачиваний: 164)
Посмотреть онлайн файл: v-DNZ.doc
сайт Ірпінської міської ради, 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.