» » Великий фольклор маленьких артистів

Великий фольклор маленьких артистів

Зимові свята, як на мене, залишаються в пам’яті дітей надовго. Мабуть, наші діти, яким зараз до 10 років, у цьому плані щасливіші від нас, адже крім Нового року, вони ще змалечку почали вивчати народні традиції. Що сказати, яке хвилювання відчули батьки, коли класовод 1-В класу Зацерковна Лариса Василівна повідомила, що хоче провести з дітьми класу «калейдоскоп» народних зимових свят.

Є народний вислів «голова боїться, а руки роблять», так і всі ми, хвилювалися, але почали готувати захід. Репетиції театралізованого свята «Зимові звичаї та традиції українського народу» були не менш цікавими, аніж саме свято. Люди більш звичні, коли проходять подібні дійства в виконані дітей середнього і старшого віку, а тут першокласники перевтілилися в маленьких народних артистів, які з захопленням декламували уривки традиційних українських фольклорних творів, відтворюючі свята наших пращурів. Танці та співи, які супроводжують Різдвяні свята, у виконанні маленьких артистів, постійно викликали овації. Мабуть, родзинкою свята стала казка «Рукавичка», яку учні спеціалізованої школи з іноземних мов, підготували гостям на «щирій» англійській мові під керівництвом вчителя англійської мови Моравської Ю.М.. Глядачі зовсім забули про те, що артисти маленькі, коли вони на завершення дійства почали виконувати щедрівки і колядки також англійською мовою.Як голова батьківського комітету 1-В класу хочу відзначити, що це свято вдалося також завдяки проявленому ентузіазму батьків, їхньої творчості та витримки, які допомогли створити теплу душевну атмосферу. Черговий раз усі побачили, що тільки в тісній співпраці вчителів Зацерковної Л.М., Моравської Ю.М., Драчук Н.М. і батьків, найкраще виходить виховувати українських дітей.

А потім, на знак вдячності всім, хто приймав участь у святі та був глядачем, були виділені шматочки дуже красивого і смачненього торта, яким вони відразу поласували.
Ілона Ластівка, голова батьківського комітету 1-В класу Бучанської СЗОШ №5. www.inter-logos.org 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.