» » «Зебра» біля СЗОШ №5 стає більш безпечною

«Зебра» біля СЗОШ №5 стає більш безпечною

Ранок біля переходу через вулицю Вокзальну біля СЗОШ №5 завжди нагадує по кількості людей та машин столичну вулицю Хрещатик. Багато батьків, піклуючись про своїх дітей, занепокоєні таким станом на дорозі і тому постійно звертаються до працівників школи з різноманітними запитаннями, наприклад:

- Чому немає знака «Обережно діти», адже поряд школа?
- Чому дуже рідко ДАІ звертає увагу на цю ділянку дороги біля школи?
- Чому вздовж дороги не поставити красивий придорожній парканчик, щоб діти та дорослі не змогли переходити дорогу де заманеться, а тільки через переходи?

Багато чому…чому…чому. Запитань більше, а ніж можливостей у вчителів дати відповіді.
Давайте все ж таки повернемось трішечки в історію цієї ділянки вулиці Вокзальної: ще років п’ять-шість тому переходи взагалі не були так яскраво позначені, не було «лежачих поліцейських», стан дороги був «середньої важкості», не було красивої площі ім.Т.Г.Шевченка тощо.

Останнім розпорядженням міського голови працівники шкіл м.Бучі тепер зобов’язані (чи допомагати працівникам ДАІ?) забезпечувати порядок на переходах через вулиці біля шкіл, але ж дуже хочеться, щоб останні не забували педагогів, які практично собою «закривають» від зухвалих водіїв дітей, які поспішають до школи.

Приємно, що міська влада думає про поліпшення ситуації на дорогах, особливо біля шкіл, але ж є питання, які тільки вона зможе вирішити (знаки, визначення шляхів співпраці з ДАІ, встановлення огорожі біля доріг, обладнання зручних місць для зупинки транспорту тощо).

Від імені дітей, батьків та педпрацівників хочеться звернутися до пішоходів та водіїв з проханням прочитати або повторити правила дорожнього руху, адже наша безпека на дорозі саме в наших руках, у нашій поведінці та толерантному ставленні один до одного.

Від себе добавлю:
Водій! Не шукай проблеми на дорозі – пропусти дитину, яка поспішає до школи!
Батьки! Не порушуйте правил дорожнього руху! Своїм прикладом показуйте дитині, як поводитись на дорозі, адже всім дорослим відомо, як ви її не виховуйте, вона все одно буде схожа на вас.

Здоров’я всім у 2014 році! Хочеться, щоб у 2014 році травмпункт Бучанської лікарні закрили у зв’язку з відсутністю пацієнтів.
9 -6

Ігорь Мальцев, соціальний педагог Бучанської СЗОШ №5 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.