» » Про маршрути і нові маршрутки

Про маршрути і нові маршрутки

Уже багато років поспіль пасажирські автоперевезення впевнено утримують лідерство в транспортній галузі регіону. А оскільки до залізниці в місцевих жителів з’явилося чимало зауважень, то така тенденція лише підсилилася.
Разом із тим, люди хочуть отримати якомога більше якісних послуг і від наших автоперевізників. Тож, про транспортну ситуацію в Бучі розповів директор Ірпінського АТП №13250 Олександр Лабунський.

За його словами, не так давно відбулося оновлення автопарку – вони були придбані 25 нових маршруток, а навесні планують «набути» ще 15. Нові транспортні засоби за кількістю пасажиромісць і комфортністью не поступаються своїм «попередникам», а от в експлуатації – значно дешевші. Це дозволяє раціонально здійснювати економічну діяльність і утримувати плату за проїзд на колишньому рівні.

Чи не вперше увага зосереджена і на людях з особливими потребами. Для їх зручного пересування перевізник закупив 4 спецавтомобілі, що обладнані пандусами. Курсуватимуть вони за маршрутом Буча-Ірпінь (№3).

Щодо «географії» маршрутів, то суттєвих змін, як і появи нових маршрутів, у цьому році не планується. По-перше, немає великого попиту, а по-друге, через жорстке законодавство, їх офіційне затвердження потребує чималих зусиль. Щоправда, відбувається «накатка» маршруту по мікрорайону «Новатор», але це – пілотний проект.

Тривалий час були розмови, що у зв’язку з реконструкцією платформи на залізничній станції «Буча», зупинка маршруту №3 буде перенесена до нового переходу – ближче до ринка. Ситуацію справді розглядали, але по вулиці Водопровідній незручна транспортна розв’язка для регулярного пасажирського транспорту, тому поки що все залишиться, як є. Але питання – відкрите і надалі обговорюватиметься.

«Зараз гострою є ситуація з маршрутом №18-Д, який проїжджає через вул. Старо-Яблунську (мікрорайон Лісової Бучі). Дорога там у жахливому стані і за три роки курсування ми «втратили» 4 транспортних засоби», - зазначає Олександр Лабунський.

І додає: «У порівнянні з попередніми роками, у 2013 році до нас стало надходити менше скарг і нарікань на роботу АТП. Це говорить про те, що обслуговування стало кращим. Так, майже на кожному маршруті працює диспетчер, який контролює графік руху, слідкує за дисципліною водіїв. Така політика здійснюватиметься й надалі, адже ми не лише надаємо послугу, але й намагаємося зробити її максимально якісною. Ми відповідаємо за безпечний і комфортний проїзд наших пасажирів», - запевнив Олександр Лабунський.


Оновлений розклад маршрутних автобусів>>
Андрій 
розклад маршруток 2014
Коментарів: 0
Додати коментар