» » Хоровий ансамбль «Радість» подарував школярам святковий настрій!

Хоровий ансамбль «Радість» подарував школярам святковий настрій!

Усім відома давня українська традиція: 13 січня люди збираються за святковим столом, проводжаючи Старий Рік та зустрічаючи Новий.
Господиня готує святкову вечерю. А діти тим часом одягаються в чудернацькі костюми та радують людей своїми щедрівками.

Саме у такий зимовий день до Бучанської СЗОШ №5 з поглибленим вивченням іноземних мов завітав хоровий ансамбль «Радість». І він справді подарував усмішки та святковий настрій усій нашій великій шкільній родині. Підхопивши за хором мотив усім відомої щедрівки «Добрий вечір тобі…», всі присутні в цей момент відчули справжній дух Різдва Христового. Це було справжнім дивом та подарунком від щирого серця дітям та вчителям. Також наші гості мали ще й свій власний солодкий подарунок - виріб у формі ягнятка, який за їхніми словами символізує це дивовижне народне свято. Не зважаючи на свій поважний вік учасники хору «Радість» здивували нас своїми піснями, ентузіазмом, креативністю та життєрадісним відношенням до сьогодення. Учасники хору запросили всіх нас приєднатися до їхнього дружнього колективу для висвітлювання та прославляння традицій наших славетних пращурів.

Діти та педагогічний колектив щиро вдячні хору «Радість» за святковий настрій, який вони нам подарували. Бажаємо колективу ще багато років радувати українців своїми творчими надбаннями. Щастя вам та вашим родинам!Кореспонденти інформаційного каналу Бучанської СЗОШ №5, учениці 11 класу
Нонна Лісова
Нонна Лісова
Наталія Костюшко
Наталія Костюшко
3 -2

www.inter-logos.org 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.