» » Сьогодні моя молодша сестричка повірила в Діда Мороза та Снігуроньку!

Сьогодні моя молодша сестричка повірила в Діда Мороза та Снігуроньку!

7…6…5…, здається, не лише я рахую дні до Нового року. У мене вже по-справжньому святковий настрій. Тільки нажаль, що ще не має снігу, проте я сподіваюся, що в новорічну ніч він буде. Погодьтеся, що для кожного з нас це свято є насправді особливим зі своїм чарівним настроєм та казковими традиціями святкування.

Ось і для нашої школи традиційним є святкування Нового року у колі дружньої шкільної родини. Вже на початку тижня я зустріла свою сестру-першокласницю з величезними і повними захоплення очима. Вона розповідала, що до них завітав Дід Мороз і Снігуронька, вони розважали їх, запрошували до участі у конкурсах та роздавали подарунки.


Моя сестра зізналася, що не вірила в те, що справжній Дід Мороз прийшов до школи, аж до того часу поки він не взяв її за руку та не повів танцювати у святковий хоровод. Дітки молодшої школи вже вкотре переконалися в тому, що це не просто казка, а справжнє диво. А для учнів середньої та старшої школи також влаштували незабутні розваги. Було проведено новорічний конкурс, для якого кожен клас підготував танок.

Вир емоцій, викрики та шалені оплески команд навіть заглушали музику. Запальний норов конкурсантів та хвиля емоцій полонила серця журі. Запальні танці подарували не просто святковий настрій, адже деякі учасники справді вражали майстерністю та чудовою уявою. Та ось нам уже готові оголосити результат. Стоячи серед учасників, відчувалось хвилювання та напруження, іноді навіть чулося прискорене серцебиття. Та вже нічого не змінити. Перше місце розділи 9-А та 10 класи. Їм вручили набір новорічних прикрас, а іншим учасникам подарували втішаючий приз у вигляді святкової ілюмінації.

Ніхто не залишився незадоволеним, всі радісно вітали переможців, а потім разом розважалися на новорічній дискотеці. Від себе хочу побажати всім гарних свят, і щоб в наступному році збулися всі ваші найнезвичайніші мрії.
Таня Попова
12 -8

Попова Таня, учениця 11 класу, кореспондент «Шкільного інформаційного каналу» Бучанської СЗОШ №5 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.