» » Правоохоронці ігнорували, жартували і навіть ховалися від журналістів, аби не виконувати своїх обов'язків.

Правоохоронці ігнорували, жартували і навіть ховалися від журналістів, аби не виконувати своїх обов'язків.

Журналістам програми "Гроші" вдалося вислідити ромів-наркоторговців у Київській області та змусити міліцію затримати злочинців.

Журналісти відправилися шукати "ширку" у столичних наркоманів і дізналися, що у Києві опіум вартує вдвічі дорожче за зілля, яке продають у найближчих містечках області. Відтак наркомани столиці їздять щодня до Ірпеня, закуповуючи все необхідне для ін'єкцій та провезення наркотиків дорогою. Наркомани транспортували зілля у презервативах, оскільки їх легко приховати на тілі. Оскільки наркомани убивають практично цілий день на свої подорожі та кайфування, для багатьох із них серед можливих способів заробітку лишаються хіба що крадіжка або подальший перепродаж наркотиків.

"Гроші" їздили з наркоманами цілий місяць, щоби точно дізнатися, хто і куди саме привозить наркотики. Торговкою виявилася циганка, що живе в області. Місцева міліція прийняла заяву "Грошей", але у визначений час на затримання не з'явилася. Лише після кількох повторних візитів у райвідділ і буквально перед виходом програми в ефір міліціянти таки провели свою спецоперацію.

0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.