» » Подаруй радість сиротам!

Подаруй радість сиротам!

Є люди, які полюбляють говорити і розмірковувати про наше життя, а є ті – хто відразу діє. До останніх можна віднести й користувачів одного з київських форумів – українського Автоклубу ВАЗ-2101.
Перед Новим роком вони вирішили відвідати ворзельський дитячий будинок ім. Городецького і від душі віддати малечі людського тепла, святкового настрою і, звісно, подарунки.
У якості «Дідів Морозів» виступило чимало активістів – за що їм величезна подяка від маленьких вихованців соціального закладу.

Щоб допомога була реальнішою, відразу ж склали список потрібних речей і приблизну суму витрат.
Зокрема, це - дитячі ковдри, праски, чайники (часто вимикають світло і малечі потрібно готувати на газових плитах), а також мандаринки, банани, м’які іграшки, новорічні шоколадні набори, альбоми для малювання, олівці, розмальовки, розвиваючі книги. На все пішло понад три тисячі гривень.

«Скидалися» - хто скільки може. Акція, організована на форумі автоклубу – абсолютно добровільна, тому приєднатися до корисної справи ніхто нікого не змушував. І радує, що на заклик відгукнулося багато людей.

Спочатку хлопці і дівчата хотіли їхати на День Святого Миколая. Але вирішили, що хтось – та влаштує дітям свято. Тож, приємні миттєвості можна продовжити. Свою поїздку відтермінували на декілька днів і за цей час придбали все необхідне.

І 21 грудня подарунки «поїхали» до дітей. Почали з того, що під силу охопити, – взяли під опіку групу з 10 бешкетників. Ті зустріли дорослих щирими посмішками та відкритими обіймами. І чомусь відразу на очі наверталися сльози.
Учасники акції відзначають: дітям не потрібні ковдри-чайники, їм важливо отримати подарунок від стороннього, посидіти в нього на колінах, щось розповісти. Перш за все, дітям потрібна УВАГА!

«До цих пір пам’ятаю, як зайшли в ігрову кімнату і малюк Ярославчик заліз до мене на руки і просидів увесь час, поки ми з ним гралися. Коли вже від’їжджали, одна няня запитала – що я зробив з дитиною, яка вперше за увесь час перебування в дитбудинку, сидить спокійно довше двох хвилин?..», - згадує один із постійних відвідувачів сирітського закладу.

Щодо подарунків, то дітки були дуже раді і відразу ж взялися розглядати, що їм принесли.
«Одна дівчинка сказала: «Я думала, що там кака всередині. А тут не кака». Можна лише припустити, що дітям дарують, якщо вони таке кажуть…», - розповідає учасниця соціальної акції.«Знаєте, не важливо, що і скільки подарували дітям. Головне, що у них було хоч маленьке, але свято, що вони знатимуть – навіть у найскладніших умовах є місце добру і любові. Адже без цього і людина – не людина…», - розмірковує інша дівчина.

Нагадаємо, що сьогодні у ворзельському дитбудинку виховується близько 70 діток віком до чотирьох рочків. Кожен з них – заслуговує на кращу долю, і на хороших батьків.

Щодо подарунків, то це – не показова акція, і не піар. Люди навіть прізвища свої не вказують – спілкуючись під «ніками» в Інтернеті. І, насправді, їм не потрібно ні подяк, ні визнання, ні фото на фоні лозунгу політичної партії. Вони захотіли бути корисними: трапилася така можливість, тож почали діяти. Заради дітей й елементарного відчуття людяності, яке ще живе в декого з нас. А в багатьох, на жаль, померло.

Як тяжко не було б, озирнувшись – завжди можна побачити того, кому гірше, ніж тобі. І якщо не відвертатися, допомагати, то, може, тоді реально і світ зробити кращим?.. Але варто почати з себе…


Джерело: Форум Украинский Автоклуб ВАЗ-2101>>

фотозвіт:


23 -14

Андрій, спеціально для буча.укр 
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
semdj

OFFline

  • semdj (9)
  • Користувачі
  • 25 грудня 2013 20:08
Даже дякуємо за такі теплі слова в нашу адресу

0