» » » Спрощена система оподаткування підприємців – на черговій зустрічі з громадськістю Ірпінського регіону

Спрощена система оподаткування підприємців – на черговій зустрічі з громадськістю Ірпінського регіону

Завдяки вдосконаленню спрощеної системи оподаткування останнім часом спостерігається постійне зростання надходжень єдиного податку до бюджету,- такими словами розпочала чергову зустріч із представниками бізнесу заступник начальника Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області Людмила Володимирівна Ступак.

Впродовж 11 місяців цього року платники податків, які працюють за спрощеною системою оподаткування, сплатили до бюджету 16,5 млн. грн. Це більш ніж на 5,7 млн. грн. перевищує надходження аналогічного періоду 2012 року. Найпопулярнішою серед «спрощенців» Ірпінського регіону залишається друга група, за умовами якої працюють 1517 громадян.

Людмила Володимирівна Ступак нагадала, що 2013 рік ознаменувався для платників єдиного податку рядом позитивних новацій. Для «спрощенців» 5-ї групи зменшилися ставки єдиного податку з 10% та 7% до 7% та 5% відповідно, а для 2 групи подання звітності скоротилося до одного разу на рік, замість щоквартального. «Спрощенці» також мають змогу протягом року змінити групу або ставку податку. Крім того, суб’єкти господарювання зможуть вести книгу обліку доходів та витрат в електронному вигляді. Маючи електронний ключ, платники зможуть автоматично заповнювати на підставі даних книги податкову звітність та направляти її в режимі он-лайн до Ірпінської ОДПІ ГУ Мін доходів У Київській області. Вже з 01 січня 2014 року платники єдиного податку зможуть скористатися новим сервісом – електронною перевіркою. Для цього достатньо буде повідомити про своє бажання пройти перевірку дистанційно за 10 днів до її проведення.

На завершення заходу Людмила Володимирівно Ступак привітала присутніх платників з наступаючими святами і наголосила, що лише взаєморозуміння та партнерські відносини з платниками податків сприятимуть наповненню бюджету держави. Адже завдяки добросовісній та своєчасній сплаті податків можна забезпечити стабільний розвиток як Ірпінського регіону, так і держави в цілому.
Коментарів: 0
Додати коментар