» » » Платники вже мають змогу оцінити переваги подання РРО-звітності в електронному вигляді

Платники вже мають змогу оцінити переваги подання РРО-звітності в електронному вигляді

З початку поточного року Міністерство доходів і зборів України приймає інформацію з РРО в електронному вигляді, оскільки чинним законодавством передбачено передачу електронних копій розрахункових документів і фіскальних чеків РРО дротовими або бездротовими каналами зв’язку.
Наразі триває активний перехід на РРО з контрольною стрічкою в електронній формі. Понад 1828 реєстраторів розрахункових операцій вже пройшли персоналізацію та подають інформацію по бездротових каналах зв’язку, як наслідок суб`єкти господарювання відчувають позитивні зміни в процесі подання звітності про використання РРО до органів Міндоходів.

Про це та інше нещодавно йшлося під час зустрічі заступника начальника Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області Світлани Літош з підприємцями регіону. Вона ще раз нагадала представникам бізнесу про необхідність здійснення обов`язкового переходу на РРО з контрольною стрічкою в електронній формі та розповіла про основні переваги запровадженої методики.

Насамперед, це створення комфортних умов для суб’єктів господарювання в частині забезпечення подання звітності про використання РРО в електронному вигляді, спрощення процесу формування та надання звітності про використання РРО – система автоматично формуватиме звіти.
Також, касові апарати нового покоління, що формують контрольну стрічку РРО в електронній формі – це зменшення витрат на друкування паперової контрольної стрічки, як це відбувалося раніше. „Крім того, подання контрольно-звітної інформації від РРО до органів Міндоходів України сприятиме значному скороченню кількості перевірок платників податків” – зазначила Світлана Літош.
Коментарів: 0
Додати коментар