» » Перемога Ірпінської ЗОШ №13 у конкурсі «2000 шкіл» Національного проекту «Відкритий світ»

Перемога Ірпінської ЗОШ №13 у конкурсі «2000 шкіл» Національного проекту «Відкритий світ»

5 грудня 2013 підведений підсумок конкурсу «2000 шкіл» Національного проекту «Відкритий світ». Активну участь у конкурсі «2000 шкіл» прийняло участь більше 4-х тисяч шкіл України. Перед поважним журі Конкурсу постала неймовірна відповідальність: обрати з-поміж понад чотирьох тисяч коректно сформованих заявок дві тисячі тих, кому вже в найближчі місяці відкриються нові освітні горизонти.

381 школа стала переможцем, представники цих шкіл виконали ключові умови та увійшли до Національного проекту «Відкритий світ». Серед переможців Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13.

Національний проект «Відкритий світ» створює єдиний навчально-інформаційний online простір для учнів, вчителів та батьків зі всієї України, до якого кожен учасник матиме постійний та швидкий доступ до мережі Інтернет. Переможцям конкурсу буде передано новітнє мультимедійне обладнання: комп'ютери вчителів, цифрові лабораторії, мультимедійні комплекси. Портативні та зручні планшети для школярів будуть розповсюджуватись за соціально прийнятною ціною. Буде побудовано національну телекомунікаційну мережу на базі технології 4G – нового покоління бездротового зв’язку. Вона з’єднає між собою всі школи, планшети школярів, комп’ютери батьків і педагогів у єдину систему. Це допоможе забезпечити однаково високий стандарт навчання у кожному куточку країни.

Портал стане єдиним інформаційно захищеним майданчиком для пошуку навчальних матеріалів, спілкування, обміну досвідом та інформацією для навчання для дітей, батьків і вчителів.

Перемога школи відкриває нові можливості для гостомельських школярів.

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.