» » Працівники міліції відзначили кращих у конкурсі малюнку

Працівники міліції відзначили кращих у конкурсі малюнку

Всем тем, кто защищает нас, поклон,
Пусть каждый знает, есть у нас Закон!

(Антон, 14 років)

Малюнки дітей Бучанських шкіл на тему «Міліціонер очима дитини» підняв настрій працівникам Ірпінської міліції. Про це нам стало відомо 12 грудня 2013 року, коли представники міліції завітали до Бучанської СЗОШ№5 із почесною місією нагородити переможців. Начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Ірпінського МВ ГУ МВС України в Київській області майор міліції Дорога Олена Михайлівна та інспектор по роботі з населенням Ірпінського МВ ГУ МВС України в Київській області капітан міліції Жовнерчук Юлія Миколаївна, виконуючи доручення своїх колег, вручили всім грамоти, дипломи та подяки.Хочеться відзначити розуміння цими чарівними офіцерами міліції ще й дитячої психології, вони до офіційних (дипломних) вітань кожному переможцю добавили по солодкому подарунку. Мабуть, таким своїм відношенням до дитини, вони порушили у багатьох батьків «провідну концепцію виховання»: не будеш слухатись батьків – викличу міліцію, нехай вона тебе виховує. Цих дітей міліцією вже не залякаєш. Вибачте, але прийдеться шукати інших «казкових героїв», щоб лякати діток. Шуткую, але приємно було бачити сяючі обличчя дітей поряд із дорослими, які одягнуті в суворі мундири.

На світлинах ви зможете побачити й старшого лейтенанта міліції Близнюка Сергія Юрійовича, випускника Бучанської СЗОШ №5 (колишня школа-інтернат), який на теперішній час працює оперуповноваженим кримінальної міліції у справах дітей ППМ станції Ірпінь ЛВ на станції Київ-Пасажирський. Він також відвідує школи міста Буча з відповідальною місією: проводить лекції на теми забезпечення безпеки на залізниці, поблизу залізничних шляхів, при переході через колії тощо. Приємно сказати, що офіцер використовує кожну можливість, щоб довести відповідні правила до дітей. Навіть зараз, коли вручали нагороди переможцям, він перед церемонією попросив кілька хвилин, щоб нагадати дітям та їх батькам про правила поїздок у потягах та переходу залізничних колій.

Нагадуємо про те, що конкурс малюнків про міліцію, які намалювали учні школи №5, на приз глядацьких симпатій продовжується. Він
проходить на шкільному сайті в публікації "Міліція очима дітей". Прохання до всіх
не бути байдужими до дитячої творчості та проголосувати. Діти чекають на ваші оцінки!
3 -2

Ігор Мальцев, соціальний педагог Бучанської СЗОШ №5 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.