» » Бучанський центр позашкільної роботи інформує

Бучанський центр позашкільної роботи інформує

У четвер, 5-го грудня, у приміщенні Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 відбулися міські змагання, присвячені Дню Збройних сил України. Організував та провів змагання Бучанський центр позашкільної роботи за сприяння військово-патріотичного клубу «Ратоборець».

У заході взяли участь 6 команд загальноосвітніх закладів міста. Кожна команда була представлена шістьма учасниками, тож загалом 36 представників учнівської молоді демонстрували свою вправність у військово-прикладних дисциплінах. А чекали на юних бучанців непрості конкурси: збирання та розбирання автомату АКС-74 на час, а також спорядження магазину АКС-74 набоями; інше випробування – стрільба з пневматичної гвинтівки у тирі. Окрім цього представники клубу «Ратоборець» влаштували для школярів показ контактного виду східного єдиноборства «Араши-карате» і майстер-клас для всіх, хто виявив бажання ознайомитись з елементами самозахисту та дій у небезпечних ситуаціях. Учні пройшли експрес-вишкіл, під час якого ознайомилися з широким арсеналом ударів руками, ногами, захватів у клінчі, проведення кидків зі стійки та техніки ведення поєдинку.Відповідно до підсумкового протоколу міських змагань, присвячених Дню Збройних сил України, найкращими у конкурсі «Збирання–розбирання АКС-74» стали:
І місце – команда Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4;
ІІ місце – команда Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
ІІІ місце – команда Бучанської СЗОШ І-ІІІ ст. № 5.

Найкращими у конкурсі «Стрільба з пневматичної зброї» виявилися:
І місце – команда Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
ІІ місце – команда Бучанської СЗОШ І-ІІІ ст. № 5;
ІІІ місце – команда Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.Окремо хочемо відзначити і привітати найвправніших у двох конкурсах: Петра Сопрука, учня Бучанської ЗОШ № 4, найшвидшого у роботі з АКС-74, і Анну Марківську, ученицю Бучанської ЗОШ № 3, яка з результатом 41 із 50 була найвлучнішою у стрільбі.

Загальний підсумок змагань:
І місце – команда Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (тренер – Юрій Чернобай);
ІІ місце – команда Бучанської СЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (тренер – Володимир Ковальський);
ІІІ місце – команда Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (тренер – Дмитро Вусік).Вітаємо учасників, переможців, призерів, тренерів команд та чекаємо усі команди на наступні змагання військово-патріотичного спрямування, які відбудуться напередодні Дня захисника Вітчизни.
Інформація БЦПР 
БЦПР
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.