» » Навчатися ніколи не пізно!

Навчатися ніколи не пізно!

14 вересня, на базі Бучанської школи №5, DVV INTERNATIONAL в якості представництва німецької (неурядової) організації «Німецьке об'єднання народних університетів» в Україні, відкрив Бучанський Центр освіти для дорослих «Логос». Перед нами, першими студентами, відчинилися двері у світ інформації, нових знань з можливістю їх відпрацьовувати практично.

На протязі двох місяців ми мали змогу під керівництвом професійних педагогів вивчати англійську та німецьку мови, швейну справу, опановувати комп’ютерну грамотність. Якщо врахувати, що курси є безкоштовними, то по мірках сьогодення ми опинилися мабуть у комунізмі, який так і не побудувала КПРС.

Особисто я відвідував курси швейної справи, де керівником була чарівна жінка, яка крім швейного виробництва знає ще багато чого. Марченко Наталія Костянтинівна раніше отримала дві вищі освіти, які мало стосуються швейної справи, але допомагають бути успішним приватним підприємцем (одна з освіт – податкова справа). За її порадою я купив через інтернет-магазин швейну машинку Singer, на якій, перший раз у житті, зробив початкові кроки у швейній справі. Марченко Борис Михайлович (комерційний директор та технік-механік) налаштував мій «агрегат», показав, як робити перші стежки. Потім було навчання, а наприкінці був диплом. Дипломною роботою у нашій групі було пошиття та вишивання національної сорочки (вишиванки), яку я одягнув на випуск 29 листопада. Наша група на випуску вирізнялася своїм одягом серед інших, адже практично всі були у вишиванках.Викладачі


Від своїх сокурсників по «цеху» та слухачів німецької мови (викладач Кукушкіна І.Е.), англійської мови (викладач Проніна Ю.О.) та комп’ютерної грамотності (сертифікований спеціаліст Академії CISCO Кригін М.В.), хочеться висловити велику подяку директору DVV INTERNATIONAL в Україні Олені Сабіровій та представникам цієї організації (Наталії Ковтун, Марії Милогородській, Олені Резниковій, Юлії Кучерявій), завідувачу сектором післядипломної освіти Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Костянтину Кукушкіну, заступнику Бучанського міського голови Ларисі Матюшенко, начальнику відділу освіти Бучанської міської ради Олегу Цимбалу, директору Бучанської СЗОШ №5 Михайлу Наконечному, куратору Центру «Логос» Оксані Сімороз та викладачам Бучанського Центру освіти для дорослих за їх небайдужість, високий професіоналізм та людяність. Ми пишаємося, що є першими випускниками Центру.
Сподіваємося, що набуті у Центрі знання та навички ми використаємо за призначенням. Трішечки заздримо новим студентам Центру, адже у них все попереду, але даємо настанову: прийшли вчитися – то вчіться, адже навчатися ніколи не пізно! Для студентів швейної справи від себе добавлю: «Міцної нитки вам у човнику швацької машини!».
Ігор Мальцев, випускник 2013 року групи «Швейна справа», www.inter-logos.org 
центр освіти в школі №5 СЗОШ №5 центр освіти дорослих
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.