» » Прокурором міста Ірпеня здійснено планові зустрічі зі студентами та учнями шкіл Ірпінського регіону та міста Буча

Прокурором міста Ірпеня здійснено планові зустрічі зі студентами та учнями шкіл Ірпінського регіону та міста Буча

Прокурор міста Ірпеня дуже занепокоєний великою кількістю оперативної інформації щодо обігу наркотичних засобів серед студентів, які навчаються в Національному університеті ДПС України та Київському фінансово-економічному коледжі. Тож 6 листопада, зустрівшись зі студентами навчальних закладів, прокурор міста Ірпеня Пацкан В.М., та представники місцевої міліції та лікар-нарколог мали серйозний привід для відвертої розмови, зі студентами.

Попередити можливі випадки вживання наркотиків та закликати до співпраці у подоланні цього страшного явища – така основна мета зустрічі в університеті. В Ірпінському регіоні та м. Бучі, за словами прокурора поширення наркотичних засобів серед молоді є однією із найгостріших проблем. «За 9 місяців 2013 р. у Ірпінському регіоні до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 159 повідомлень про кримінальні правопорушення, пов’язані з незаконним обігом наркотичних речовин. Із них - 5 повідомлень щодо збуту наркотиків у навчальних закладах», - зауважив Мирослав Васильович.

Офіційні дані ситуації по Україні теж невтішні: десять років тому кількість наркоманів становила 31 тисячу, а на сьогодні - близько 110 тисяч, з яких переважна більшість – молодь у віці до 30 років. У той же час реальна чисельність осіб, що вживають наркотики і займаються їх незаконним обігом, за оцінками МВС України, становить близько 1 мільйона осіб!

Запрошував прокурор міста Ірпеня молодь і до діалогу. Він відбувся, щоправда, відкрито ставити запитання гостям студенти не наважувалися, тож передавали в письмовому вигляді запитання. Цікавилася молодь тим, наскільки результативно працює міліція у цьому напрямку, кому повідомляти про факт вживання наркотиків своїми знайомими та ін.

Наркоманія – велика біда України, яка розростається, як ракова пухлина. Якщо лише одна людина має цю залежність, то страждають її близькі і друзі. Мало того, як показує досвід – у прірву дурману затягуються найрідніші. В Ірпені є декілька родин – наркомані кількох поколінь поспіль.
Під час зустрічі зі студентами Національного університету ДПС України та Київського фінансово-економічного коледжу на екрані експонувалися фотознімки, які підготував прокурор.

Також прокурор міста Ірпеня здійснив планові виїзди не тільки до вищих навчальних закладів, а й до шкіл місцевого рівня в яких також відбулося активне живе спілкування з прокурором.
Сподіваємось, що студенти та учні зроблять правильний вибір і обируть здоровий спосіб життя.
милиция
Коментарів: 0
Додати коментар