"Осінній дозор"

«У здоровому тілі – здоровий дух!» - мовить українське прислів’я. А як відомо, одним з важливих факторів підтримання здорового самопочуття сучасної дитини є спорт. Спортивні змагання не тільки сприяють ви¬хованню у молоді таких важливих рис характеру, як наполегливість, воля до пе¬ремоги, сміливість, колективізм, дружба, але й мають вирішальне значення в залученні до си-стематичних занять спортом та пропаганді здорового способу життя. Головне в плануванні спортивних змагань з будь-якого виду спорту — домогтись того, щоб вони не мали епізодичного характеру, а провадились протягом року, багаторазово, по турах. Саме тому кожного року восени фізкультурний актив міста готує та проводить спортивні змагання, які займають важливе місце в системі фізичного виховання бучанських дітей.Ось і нещодавно в Бучанському міському парку було проведено міжшкільне спортивне змагання під назвою «Осінній дозор». Організатори заходу надзвичайно уважно віднеслись до його проведення. Вони не тільки перевірили рівень знань учнів в області медицини та вправ уроків захисника вітчизни, а й на практиці випробували здібності учнів. Змагання складалися з шести турів, трьох командних (біг з перешкодами, зведення намету та перетягування канату) та трьох індивідуальних (перевірка знань з медицини та історії ЗСУ, стрільба з пневматичної зброї).Незважаючи на хмарність та невеличкий дощик усі команди активно приймали участь у змаганнях. Прагнення до перемоги та ентузіазм учасників неможливо було не помітити. Серйозна підготовка до змагань усіх 36 членів 6 команд та велике бажання перемогти, яке підігрівалося загальним спортивним ентузіазмом, створювали відповідну атмосферу азарту та ставило у складне становище суддів при оцінюванні конкурсів. З кожним конкурсом напруга на «полі бою» зростала.
Закінчився останній тур. Після підведення суддями підсумків стало відомо, що команда Бучанської СЗОШ №5 виборола друге місце. Щиро поздоровляємо Бучанську ЗОШ №2 з першим місцем, а Бучанську українську гімназію з почесним третім місцем. Саме неабияка спортивна загартованість учасників, а також віра в своїх силах дала можливість цим командам увійти в трійку лідерів.

Мені сподобалось ставлення організаторів до кожного учасника та відношення між командами, які активно підтримували й переживали один за одного, а учасники між собою зберігали дружні відносини та взаємоповагу.Олена Козак
Олена Козак, учениця 11 класу, кореспондент «Шкільного інформаційного каналу» Бучанської СЗОШ №5, www.inter-logos.org 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.