» » Тиждень безпеки життєдіяльності в Ірпінському регіоні

Тиждень безпеки життєдіяльності в Ірпінському регіоні

В наш час дуже важливо інформувати молоде покоління про те, як запобігти виникненню біди, як поводитись в екстремальних ситуаціях. З цією метою 22 листопада працівниками державної служби з надзвичайних ситуацій спільно з відділом освіти Ірпінської міської ради в приміщенні дитячого навчального закладу № 24 «Світлячок» в смт Коцюбинське було проведено огляд-конкурс присвячений «Тижню безпеки життєдіяльності».

На заходах були присутні представники всіх дитячих закладів, які розташовані на території Ірпінського регіону, а саме 6 закладів міста Ірпінь, та по 2 заклади селищ міського типу Гостомеля, Ворзеля та Коцюбинського.


Завідувачі та вихователі дитячих закладів продемонстрували форми та методи виховання дітей, які стосувались виховання у останніх сумлінної поведінки та безпечного поводження при виникненні надзвичайних ситуацій, в особливості пожежі.
Так були продемонстровані мультимедійні фільми, конспекти, конкурси малюнків на протипожежну тематику. В своїй роботі вихователі також показали різні ігри, в яких використовувались макети міст, пожежних щитів, конструктори з пожежними та рятувальними автомобілями.

Начальник 54-ДПРП смт Коцюбинське Володимир Скиба звернув увагу на необхідність формування саме у дошкільному віці дітей почуття відповідності, вміння правильно зорієнтуватись у тій чи іншій надзвичайній ситуації. В кінці конкурсу комісією була оцінена робота вихователів та надана необхідна консультація.

Проведення вищевказаних заходів необхідне для виховання наших дітей, адже народна мудрість говорить: «ДІТИ – це наше майбутнє»!
В.Скиба, начальник 54-ДПРП смт Коцюбинське майор служби цивільного захисту 
Коментарів: 0
Додати коментар