» » » До уваги підприємців на загальній системі оподаткування!

До уваги підприємців на загальній системі оподаткування!

Затверджено нову форму книги обліку доходів і витрат.
Фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування зобов’язані зареєструвати нові книги обліку доходів та витрат в державній податковій інспекції за місцем своєї реєстрації.

Ведення Книги обліку доходів і витрат є обов’язковим. Записи здійснюються у Книзі за підсумком робочого дня на підставі первинних документів про отримані доходи та документально підтверджені витрати.

Зазначимо, що такі підприємці мають можливість вибрати порядок ведення Книгу обліку доходів та витрат - в паперовому чи в електронному вигляді.
Якщо обрано ведення Книги обліку доходів та витрат в паперовому вигляді, то її обов’язково необхідно зареєструвати в податковій інспекції за місцем своєї реєстрації. Для електронної форми ведення Книги, підприємцю необхідно отримати посилені сертифікати відкритих ключів.

Нагадаємо, для безкоштовного отримання “електронного ключа”, необхідно звернутися у відділення Акредитованого центру сертифікації ключів, які діють у Центрах обслуговування платників: при ГУ Міндоходів у Київській області (м. Київ, вул. Народного ополчення 5-А) та Білоцерківській ОДПІ (м. Біла Церква, бульвар 50-річчя Перемоги, 12).

Нова форма Книги обліку доходів і витрат затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 16.09.2013 №481 «Про затвердження форми Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та Порядку її ведення», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 1.10.2013 за №1686/24218.
ГУ Міндоходів у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар