» » » Ірпінчани зустрічали майже 150 платників податків Київщіни на податковий семінар

Ірпінчани зустрічали майже 150 платників податків Київщіни на податковий семінар

Нещодавно в м. Ірпінь Київської області керівні та провідні фахівці ГУМіндоходів у Київській області провели безкоштовний кущовий семінар на тему: “Актуальні питання роз”яснення норм податкового кодексу України, Відповідальність платників податків за порушення норм чинного законодавства”, з платниками податків Ірпінського регіону, Вишгородського Іванківського, Макарівського, Бородянського та Києво – Святошинського районів Київської області. У семінарі взяли участь майже 150 платників податків Київщіни.

Учасників заходу привітали: Ірпінський міський голова Володимир Скаржинський та заступник начальника Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області Людмила Ступак.

Відкриваючи семінар Людмила Володимирівна зазначила “Податковий кодекс України запровадив значну кількість новацій, які спрощують адміністрування податків, наближують податковий та бухгалтерський облік. Але при цьому виникає багато запитань. Саме для роз’яснення проблемних питань і проводиться цей семінар”.

Ірпінський міський голова Володимир Скаржинський звернув увагу, що тільки постійний діалог між податковою інспекцією і платниками податків дозволяє вирішувати гострі питання в умовах податкової реформи. Очільник міста побажав усім присутнім взаємокорисної, цікавої, творчої і плідної праці.
Провідні фахівці – керівники структурних підрозділів ГУ Міндоходів у Київській області висвітлили питання щодо особливостей оподаткування в умовах дії Податкового кодексу України: податку на прибуток, ПДВ, ЄСВ, РРО,податку на доходи фізичних осіб, а також щодо залучення платників податків до подання податкової звітності в електронному вигляді.


Платники податків брали активну участь в обговоренні питань, були зацікавлені в отриманні відповідей, які змістовно, зі знанням справи та з повагою до учасників семінару надавали спеціалісти ГУ Міндоходів у Київській області.
Вся аудиторія слухачів залишилася задоволеною наданням змістовних відповідей, отримала друковану продукцію по темі семінару та взяла участь у проведенні анкетування стосовно роботи податкової служби.
Ірпінська ОДПІ У Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар