» » Бучанські скаути вшанували пам'ять загиблих

Бучанські скаути вшанували пам'ять загиблих

Бучанські скаути взяли участь в заходах, присвячених Дню визволення Києва від фашистських загарбників.

Столиця України відзначила 6 листопада 70-ту річницю визволення від фашистських загарбників. До цієї ювілейної дати у столиці було проведено низку різноманітних заходів, у яких взяли участь представники Національної Організації Скаутів України.

До волонтерської роботи на загальноміських заходах, в урочистій ході, флешмобі-подяці та покладанні квітів, а також в почесній варті біля «Вічного Вогню» долучились члени Київського міського та обласного осередків НОСУ. Зокрема це були представники київських скаутських об’єднань «Эхо», «Відрада», «Плай», «СОУС», «СПОК», «Православні Скаути України», районні осередки: «Зорецвіт» (Петропавлівсько-Борщагівський скаутський осередок), «БОС» (Бучанський скаутський осередок), Ясногородський скаутський осередок Вишгородського району та Козинський скаутський осередок Обухівського району. А загалом, вшанувати пам’ять воїнів, які полягли у бою, прийшло близько 30 тисяч небайдужих киян.


Урочистості розпочалися вранці з покладання квітів до пам’ятників воїнам-танкістам, які визволяли Київ, Пам’ятного знаку «Києву – місту-герою», Могили генерала армії М. Ф. Ватутіна. Після цього на території Національного музею історії Великої Вітчизняної війни розпочалося урочисте запалення Вічного Вогню та покладання Гірлянди воїнської слави. Цього дня у парку Вічної Слави, з нагоди відзначення ювілею визволення, квіти до могили Невідомого солдата поклав Президент України разом із ветеранами та іншими офіційними особами.

Над Майданом Незалежності замайорів синьо-жовтий стяг, після чого Хрещатиком пройшла військово-історична хода. Тим часом столична молодь, аби віддати данину героям-визволителям, зібралася на території Національного музею історії Великої Вітчизняної війни та провела флешмоб-подяку «Дякуємо за Київ», участь у якому взяло близько 1,5 тисячі молодих киян. Вони виконали відомий фронтовий танець «Смуглянку», наприкінці якого із лампадками у руках виклали символічну цифру «70». Після цього у парку Вічної Слави біля могили Невідомого солдата відбулася акція «Вшануй пам’ять визволителів». Усі охочі приносили до монументу лампадки, аби віддати шану полеглим воїнам за Батьківщину.

Національна Організація Скаутів України виражає вдячність Бучанському відділу освіти за організацію поїздки скаутів організації «БОС»
Бучанська організація скаутів 
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
S.888

OFFline

  • S.888 (1)
  • Користувачі
  • 24 листопада 2013 13:36
Напевно, мало хто знає, що ввечері 5 листопада 1943 р. 74-та дівізія 23-го стрілецького корпусу 38-ї армії вийшла до північно-західної окраїни Бучі, а рано-вранці 6-го листопада повністю звільнила її від фашистів. Таким чином, дати звільнення Києва та Бучі співпадають.

0