» » » В Ірпінській ОДПІ відбулася зустріч з ветеранами податкової служби

В Ірпінській ОДПІ відбулася зустріч з ветеранами податкової служби

Фахівці Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області зустрічали у себе в гостях тих, хто колись стояв біля витоків створення державної податкової служби Ірпінського регіону. Серед шанованих гостей – багаторічні трудівники податкової ниви , Світлана Олександрівна Дударець, Ірина Анатоліївна Шавло, Людмила Калениківна Лук’янчикова та інші.

В.О. Першого Заступника начальника Людмила Володимирівна Ступак тепло привітала присутніх та відзначила,що представники податкової служби першого покоління згадували минуле і порівнювали його з сьогоднішнім днем. Ветеранів-податківців вразило те, як змінилася податкова інспекція. Цьому сприяло введення в експлуатацію нового приміщення, відкриття Центру обслуговування платників податків.

Згадували ветерани і ті часи, коли черги платників податків під час подання звітності сягали десятків метрів, на відміну від теперішнього часу, коли значна частина представників бізнесу подає звітність, не виходячи із дому чи офісу.

Ветерани податкової служби відзначили, що змінились на краще і умови роботи податківців, і умови обслуговування платників податків. Адже тепер не тільки кожний інспектор забезпечений персональним комп’ютером, а й для платників податків в інспекції є комп’ютер, підключений до мережі Інтернет.

Зустріч ветеранів служби з нинішнім поколінням пройшла в теплій дружній атмосфері.
Коментарів: 0
Додати коментар