» » Міліція відкрила доступ до розшукової бази даних

Міліція відкрила доступ до розшукової бази даних

Міністерство внутрішніх справ вирішило відкрити громадянам безкоштовний доступ до розшукової бази даних. Відповідне посилання розміщено на офіційному сайті МВС mvs.gov.ua у лівому бічному меню у рубриці "Пошукові обліки МВС" http://mvs.gov.ua/mvs/control/uk/investigation, інформує відомство, наголошуючи, що база даних оновлюється щодня.

Отже, будь-який користувач інтернету може безкоштовно отримати інформацію щодо встановлення місця перебування безвісти зниклих людей, осіб, які втратили пам'ять; розшуку людей, які переховуються від органів влади; пошуку викрадених культурних цінностей; пошуку викрадених мобільних телефонів, транспортних засобів, що перебувають у розшуку, зброї у розшуку.

Даний веб-ресурс призначений для надання допомоги та інформації громадянам, аби убезпечити від злочинних посягань на їх гроші.
Щоб не стати жертвою шахрайства, кожна людина, яка придбала чи хоче придбати телефон, за допомогою бази даних мобільних телефонів та по коду ІМЕІ може перевірити, чи не був він викрадений. Це допоможе тим, хто купує телефон у неліцензійному пункті продажу і хоче дізнатися, чи не знаходиться він у розшуку. Якщо телефон значиться в базі, як викрадений, треба звернутися до міліції. Це стосується і транспортних засобів, зброї, культурних цінностей, безвісти зниклих людей, особі, які втратили пам'ять та тих, хто переховується від органів влади.

Кожен бажаючий може безкоштовно відвідати цей ресурс та надати посильну допомогу собі та міліції. На сайті представлено детальну інформацію куди громадянин може звернутися за вказаними телефонами, якщо володіє відомостями про людину чи річ.
ВДАІ з обслуговування Ірпінського регіону та м. Буча 
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Vidguk

OFFline

  • Vidguk (45)
  • Місцевий
  • 31 жовтня 2013 22:01
wink Захожу на указанный сайт, а у меня выбивает табличку "Внимание. У этого сайта плохая репутация." :am:

1