» » » Відкритий урок в Ірпінській школі

Відкритий урок в Ірпінській школі

Нещодавно у Ірпінській загальноосвітній школі I-III ступенів №2 відбулась презентація підручника «Основи податкових знань» для учнів 9-х класів.У заході взяли участь завідувач інформаційно-комунікаційного сектору Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області Ірина Саєнко, викладач економіки Леся Будянська та учні 9-го класу.

Цього року в школі запроваджено новий навчальний курс, на якому старшокласники вивчатимуть основи податкової грамотності, свої права та обов’язки як майбутніх платників, важливість оподаткування для розвитку суспільства в цілому.
«Вивчення спецкурсу допоможе школярам усвідомити, що сплата податків – це громадянський обов'язок кожного і від його виконання залежить могутність нашої держави, добробут громадян країни та благополуччя кожної родини»,- наголосила Ірина Саєнко.

Цікавий відкритий урок провела вчитель Леся Будянська яка зауважила, що цей підручник допоможе школярам підвищити свою правову культуру, бути грамотними та підкованими в основах економіки та оподаткування, допоможе краще орієнтуватися у дорослому житті.
Наприкінці зустрічі в вікторині учні продемонстрували високий рівень знань щодо історії оподаткування та основні етапи становлення податкової системи України-від часів Київської Русі до сьогодення..
Ірпінська ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар