» » » “Основи податкових знань” – великі інвестиції в майбутнє

“Основи податкових знань” – великі інвестиції в майбутнє

Міністерство доходів та зборів України приділяє значну увагу вихованню сумлінного платника податків. І зовсім не випадково виховна робота починається з дітей, оскільки виховання сумлінного платника податків починається з дитинства.

Міністерство доходів і зборів України спільно із Міністерством освіти і науки України запровадили повноцінний навчальний курс з основ податкової науки для старшокласників і нарешті відбулася визначна подія – презентація підручника «Основи податковий знань».

Нещодавно завідувач інформаційно-комунікаційного сектору Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області Ірина Саєнко завітала до Науково-методичного центру відділу Освіти Ірпінської міської ради, де разом із в.о.директора науково-методичного центру Оксаною Зубенко презентувала перший підручник що вийшов із друку для учнів 9-х класів працівникам центру, викладачам географії та економіки навчальних закладів міста шкільним бібліотекарям.

Розповідаючи про підручник «Основи податкових знань», Ірина Саєнко звернула увагу присутніх, що книжка дасть змогу учням дізнатись про історію виникнення податків, вивчити розвиток податкової системи, отримувати і розвивати вміння і навички теоретичних знань у розв’язанні економічних задач, прийнятті правильних рішень у повсякденному житті, сформовувати навички поведінки у ринкових відносинах, визначати професійні орієнтири. Основною метою курсу податкових знань є формування в учнів знань основ податкової грамотності та виховання в них розуміння необхідності сплати податків для суспільства в цілому. Для цілей проведення єдиної інформаційної політики, виховання майбутнього сумлінного платника податків цей курс допоможе дітям зайняти активну позицію свідомого громадянина – платника податків, котрий дбає про економічне процвітання своєї держави.

Також у презентації підручника взяла участь вчитель СШ №2 Леся Будянська, яка у свою чергу розповіла ,що вже декілька тижнів викладає учням 9-го класу навчальну програму підручника «Основи податкових знань». Зокрема, повідомила, що навчальна програма складається із чотирьох основних розділів. У яких розповідається про історію розвитку податкової справи, основні етапам становлення податкової системи України та напрямами сучасної податкової політики, а також про основи податкової політики держави та механізми оподаткування. Разом з тим, із основами податкового законодавства та принципами функціонування податкової системи учні зможуть ознайомиться у третьому розділі підручника. А четвертий розділ допоможе засвоїти майбутнім платникам податків їх права та обов’язки як повноцінних учасників податкових правовідносин. Вчитель зауважила ,що дуже важливо знати основи податкової системи, сумлінно виконувати обов’язок кожного громадянина – сплачувати податки і будувати економічно стабільну країну.
Зміст підручника, його головні розділи, викликали цікаве обговорення та жвавий інтерес присутніх на презентації.

Зустріч пройшла у дружній, теплій атмосфері взаєморозуміння.
Ірпінська ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар