» » В Ірпені відкрилась «Фортеця» майбутнього

В Ірпені відкрилась «Фортеця» майбутнього

Раніше люди будували фортеці для захисту й оборони, й це було необхідністю протягом багатьох століть. Наразі в Ірпені завдяки BGM «БілдГрупМенеджмент» ця історична традиція, яка відійшла в минуле, набула нового змісту.

В Ірпені споруджено дошкільний дитячий заклад під символічною назвою «Фортеця», в якій не буде воїнів-оборонців, а будуть діти, котрі навчатимуться будувати власне майбутнє, починаючи з азів дошкільної науки. І ця подія, котра вже стала реальністю 20 вересня поточного року, є бажаною для багатьох родин, які вже давно зачекалися в черзі, щоб їхні дітки потрапили в дошкільні навчальні заклади, адже вмісті протягом двадцяти років не було споруджено жодного дитсадку, незважаючи на інтенсивну забудову. Відрадно, що саме забудовники вирішили змінити на краще дану ситуацію, а саме компанія BGM (БілдГрупМенеджмент), яка виступили ініціаторами даного проекту, вклавши власні кошти (понад 24 млн. грн.) в його реалізацію), тим самим спонукаючи інших забудовників для наслідування їхнього прикладу.

На урочистій церемонії відкриття був присутній голова облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк, який повідомив, що до кінця року в області буде введено в експлуатацію більше 3,5 тис. місць у дошкільних закладах. «Розвиток початкової освіти, створення умов для навчання майбутніх поколінь, інвестиції в молодь, в дітей - це пріоритет для президента Віктора Януковича і всієї вертикалі влади», - наголосив Анатолій Присяжнюк. За його словами, дитсадок, побудований «BGM», є на сьогоднішній день кращим в Київській області, і, можливо в Україні. Очільника КОДА доповнив присутній народний депутат Віктор Янукович: «Фортеця» є прикладом виконання компанією взятих на себе соціальних зобов'язань перед громадою. Упевнений, що діти, які будуть навчатимуться в цьому дтисадку, будуть по-справжньому щасливі. На таких об'єктах, від яких залежить майбутнє наших дітей, ми повинні ставити найголовніший пріоритет».

За словами керівника «BGM» Ігоря Вишнякова, навіть незважаючи на те, що компанії-забудовнику не вдалося передати «Фортецю» на баланс міста в залік пайової участі у розвитку інфраструктури, це ніяк не відіб'ється на якості роботи закладу.
«Вихованці дитсадку отримуватимуть відмінну освіту, поглиблене вивчення іноземних мов, різноманітні майстер класи з рукоділля, відмінне харчування, з ними працюватиме найкращий у Приірпінні педагогічний колектив», - зазначив він. До речі, директором дитсадку призначено досвідченого педагога з тривалим стажем, колишнього керівника ДНЗ в Коцюбинському Любов Кучму.

Ігоря Вишнякова доповнив генеральний директор компанії «Гарант-житло» Василь Пікулик: «Нам вдалося здійснити сонячну мрію багатьох родин Ірпеня й збудувати для їхніх дітей «Фортецю», в якій вони вчитимуться мріяти й зростати. Практично нам вдалося здійснити цей проект за рік, незважаючи на численні труднощі, об’єктивного, особливого суб`єктивного характеру, Цього б не відбулося, якби не наполеглива й щоденна праця всього колективу, підтримка колег і партнерів, і в першу чергу, народного депутата Віктора Вікторовича Януковича, який був з колективом, що будував заклад, з перших днів від закладення символічної капсули під майбутнє будівництво й до сьогодні. За що ми йому щира вдячність.»

Серед високопоставлених гостей, які відвідали дані урочистості, були міський голова Ірпеня Володимир Скаржинський, народний депутат України Андрій Пінчук, депутат обласної ради Наталія Семко, виконавчий директор Київського регіонального відділення АМУ Гаррі Мартін, депутати Ірпінської міської міськради. У своїх висловлюваннях вони наголошували на вдалому втіленні архітектурної ідеї поєднаної з сучасним ландшафтом та затишком зеленої зони міста в оточені віковічних дубів і сосон, поряд з житловим масивом «Суворов».

Ще більше вражень було під час екскурсії територією та приміщенням дитсадку. Сучасні альтанки, ігрові й озеленені майданчики, екзотичні дерева, світильники, дитячі гірки, оздоблені фортечними вежами. А ще всюди радують зір й додають гарного настрою всі кольори веселки, навіть на стінах є дитячі картини, також для послуг дітей великий актовий зал із сучасним на всю стіну телеекраном.

Територія дитсадку, як зазначили багато присутніх, стала своєрідним амфітеатром в новому житловому масиві, де завжди зручно встановлювати сцену, на якій 20 вересня для всіх присутніх було подаровано концерт, а також виступила переможниця Євробачення Руслани Лижичко.
Валентин СОБЧУК 
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Marinaka

OFFline

  • Marinaka (3)
  • Користувачі
  • 25 вересня 2013 19:11
Ага, і навчання дитини (якщо вона в сімї одна) 3500 грн\місяць! Хіба це нормально???

0