» » Безкоштовний Інтернет – у подарунок місту

Безкоштовний Інтернет – у подарунок місту

Безкоштовний Інтернет – у подарунок містуЛідер на ринку телекомунікаційний послуг в регіоні, компанія «Best» вирішила зробити жителям Бучі подарунок – безкоштовний доступ до мережі Інтернет у Центральному міському парку.
Wi-Fi можуть скористатися абсолютно всі бажаючі. Зони «доступу» передбачені біля конференц-комплексу, кафе, біля головного входу (лави) та адміністративної будівлі.
Інтернет - цілодобовий, на постійній основі.

«Це була спільна ініціатива – мерії Бучі і наша», - зазначив директор компанії Олексій Зіневич.
Ідея дійсно хороша і корисна. Попри те, що існує думка, ніби в парку треба відпочивати, а не «юзати» віртуальний простір, наше сучасне життя складно уявити без новітніх інформаційних технологій. А якщо брати до уваги, що у парку відбувається чимало ділових зустрічей, там гуляють студенти (які поєднують відпочинок з можливість почитати на природі, використати ту чи іншу інформацію), то така послуга просто необхідна. Це – досить по-європейськи, дає можливість вибору.

А як саме жителі скористаються своїм часом (активно відпочиватимуть чи трудитимуться) – це вже справа кожного.

Довідка
Wi-Fi — загальновживана назва для стандарту бездротового (радіо) зв'язку передачі даних, який об'єднує декілька протоколів.
Установка рекомендується там, де розгортання кабельної системи є неможливим або економічно недоцільним.
Мобільні пристрої (КПК, смартфони, PSP і ноутбуки), оснащені клієнтськими Wi-Fi прийомо-передаючими пристроями, можуть підключатися до локальної мережі і отримувати доступ в Інтернет через точки доступу або хот-споти.
БЕСТ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.