» » » Податкова відзначила сумлінні підприємства

Податкова відзначила сумлінні підприємства

Зустріч начальника Головного управління Міндоходів у Київській області Олега Васильовича Нізенка з платниками податків Київської області з нагоди Дня підприємцями.


У Київській області до бюджетів усіх рівнів за 7 місяців 2013 року зібрано майже 16,5 мільярда гривень. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 171 млн. гривень. До Державного бюджету зібрано більше 14 мільярдів гривень.

З початку року з державного бюджету по Київській області відшкодовано 658 млн. грн., в тому числі в автоматичному режимі майже 100 млн. грн. або 15 відсотків, що більше минулорічного на 27 відсотків, або на 77 млн. гривень.
У ІІ півріччі спостерігається збільшення темпів відшкодування в автоматичному режимі. Так, в липні порівняно з червнем поточного року збільшено відшкодування в автоматичному режимі на 55 відсотків, що складає 36 млн. грн. або 23 відсотки від загальної суми відшкодування, а в серпні вже 44 млн. гривень.
При цьому, за результатами контрольно-перевірочної роботи з початку року упереджено відшкодування 10 млн.грн. ПДВ, з яких 5 млн.грн. неправомірно заявлено на розрахунковий рахунок.
Надходження до місцевих бюджетів за 7 місяців цього року склали більше 2 мільярдів гривень, що більше минулорічного на 12 відсотків, або майже на 246 млн. гривень.

6 липня на Всеукраїнському форумі працівників Міністерства доходів і зборів України було презентовано п’ятирічну стратегію розвитку відомства, яка розроблена спільно із консультантами міжнародної аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers та затверджена рішенням колегії від 5 квітня 2013 року.
Стратегією розвитку визначено місію, бачення, принципи роботи Міністерства та його стратегічні напрями розвитку.
Стратегічний курс державної політики спрямовується на створення сприятливого бізнес-клімату, забезпечення свободи підприємництва, прискорення процесу дерегуляції.
Принципи партнерства та діалогу з бізнесом є фундаментом нашої роботи на постійній основі. Міністерством доходів і зборів запроваджено клієнтоорієнтований підхід.
Зусилля колективу Міністерства зосереджені на розвитку податкового та митного сервісу, встановленні партнерських стосунків з громадянами та бізнесом, а також на створенні більш дієвих методів боротьби з мінімізацією податків та тіньовим сектором економіки.
Завдяки об’єднанню податкового і митного аудиту у нас є унікальна можливість контролювати фактичний рух товарів від кордону до покупця.

У відповідності до викликів часу, роботи в умовах нового Кримінального процесуального кодексу, появи нових схем ухилення від оподаткування, в тому числі за рахунок інтернет-технологій та електронних систем, була проведена реформа податкової міліції.
Відтепер головною зброєю Управління фінансових розслідувань у боротьбі із податковими злочинами є не силові, а інтелектуальні методи, сучасні айті-технології та аналіз.

2013-й рік стане часом масштабної електронізації. За допомогою сучасної айті-інфраструктури ми зможемо зробити обслуговування наших клієнтів комфортним та простим, а процес наповнення бюджету – максимально прогнозованим.
Міністерством доходів і зборів України постійно запроваджуються нові зручні сервіси, в першу чергу – електронні.
Вони вже стали звичними в Україні для більше ніж 96% клієнтів податкової та 76% суб’єктів сфери ЗЕД.
Розвивається практика безконтактного спілкування з платниками. На перше місце виходить електронна звітність і віддалене обслуговування.Начальник ГУ Міндоходів у Київській області привітав із Днем підприємця та вручив подяки і квіти 37 суб’єктам підприємницької діяльності Київщини за сумлінну сплату податків:

Ірпінська ОДПІ: ТОВ «Натур+»; ПП «Деліція».

Білоцерківська ОДПІ:
ТОВ „Укрюг”;
ТОВ „Завод пакувального обладнання „Термо – Пак”;
ПП Фірма „Світлобудсервіс”.

Бориспільська ОДПІ:
Державне підприємство "Зал офіційних делегацій" (ДП «ЗОД»);
Державне авіаційне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух);
Регіональний структурний підрозділ Київський районний центр “Київцентраеро” державного підприємства обслуговування повітряного руху України;
ФОП Ващук О. В.;
ФОП Кобзар Г. В.

Броварська ОДПІ: ТОВ "Марс Україна";
ПП "КОКА-КОЛА БЕВЕРІДЖИЗ УКРАЇНА ЛІМІТЕД";
ТОВ Автоінтернешнл метрополіс";
ПАТ "КОМБІНАТ "ТЕПЛИЧНИЙ";
ФОП Мельник І. В.

Васильківська ОДПІ:
ПАТ «КИЇВМЕТАЛОПРОМ»;
ДП «ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЛІЗНИЧНИХ РЕФРЕЖЕРАТОРНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ «УКРРЕФТРАНС»;
ДП ПАТ «ОБОЛОНЬ» «ПИВОВАРНЯ ЗІБЕРТА».

Вишгородська ОДПІ:
ТОВ з ІІ «Хенкель Баутехнік (Україна)»;
ПАТ «Укргідроенерго»;
ТОВ «Інтерхім БТВ»;
ТОВ «Розенберг Україна»;
ТОВ «Кен-Пак (Україна)».

ДПІ у Києво-Святошинському районі:
ДП ЖМЗ «Візар»; ТОВ «Чиста вода»; ТОВ "Віннер Імпортс Україна ЛТД".

ДПІ в Обухівському районі:
ПАТ „Обухівський молокозавод”; ТОВ „Вторма”; Обухівське водопровідно-каналізаційне підприємство.

Переяслав – Хмельницька ОДПІ:
ТОВ «Костал Україна»; ТОВ «Свен Центр»; ПАТ «Яготинський маслозавод».

Тетіївська ОДПІ: ТОВ ”Хорш Україна”.

Голова територіального відділення Асоціації платників податків України у Київській області Лагутіна З.В. вручила подяки: ВКФ «Укрпромпостач 95»; ТОВ „ВТФ ”Екмі”; ДП "Укрспирт".
інформаційно-комунікаційний відділ ГУ Міндоходів у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.