Літо з Санчін

Цього літа -2013, учні з с/к «Санчін» і працювали, і навчалися, і відпочивали відповідно до інтересів та вподобань кожного. Деякі поїхали до Болгарії, а хтось повернувся в Карпати в Сколівську «Казку», про яку мріяв ще з минулого літа. Старші ж - у Вінниці, Кирилівці, Херсоні, П’ятихатках … побували на спортивно-тренувальних семінарах, удосконалювали техніку, напрацьовували комбінації, вчилися сили та наполегливості, щоб і надалі приносити клубу перемоги.

Проте безперечно найбільше вражень привезли з міжнародних спортивних зборів з м. Сергіївки, що на Одещині. Та й не дивно, адже майже дві сотні каратистів від мала до велика, три тижні жили як одна сім’я. Їх об’єднували виснажливі, через спеку та навантаження, тренування, що проходили вранці, вдень, навіть вночі, як на суші так і на морі. А ще щоденні мандрівки катером до моря, різноманітні змагання, конкурси.

На тренуваннях закріплювали набуті раніше знання техніки та ката, а також давалася нова інформація. Крім того досвідчені тренери проводили тренування з техніки ведення поєдинку, вміло підбирали вправи для кросфітів. Рівень спортсменів–учасників зборів прямо на очах підвищувався, нарощувалася фізична сила, витривалість. Заключним етапом зборів стала перевірка знань, які набули за час табору. А також двобої, що проводилися, як підсумок вивченого, кожних три дні. Досвіду набули чималого.

Вільний час присвячували творчому відпочинку. Наприклад, всім запам’ятався день піратів. Найпростіше було одягтися по-піратські і «озброїтися» пластиковими пляшками. А от у командних двобоях на обливання водою чи захистом свого «скарбу» не обійшлося без переможених.

Цікаві змагання з кульками захопили навіть дорослих, які виборювали перемогу не менш завзято за малечу. Командні змагання «Битва Самураїв» розділили всіх учасників зборів на два табори. За правилами гра схожа до колишньої «піонерської зірниці». Події обговорюються учасниками ще й досі.

Додому кожен віз, крім спогадів та вражень, більше десятка малюнків, торбу виробів з черепашок, сіна, ниток, шишок, та кілька призів за перемогу у легкоатлетичних змаганнях, перегонах на швидкість, тощо.

Хочеться побажати більшої кількості учасників наступного року. Щоб кожен перемогами закріпив набуті знання. А на змагання їздили до друзів, а не до супротивників.


Шкода, що літо таке коротке, але справжня Дружба – на все життя.
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.