» » Бучанський міський парк: Майстер-класи впродовж літніх канікул

Бучанський міський парк: Майстер-класи впродовж літніх канікул

Літні канікули добігають кінця, і ми поспішаємо звітувати та нагадати, що кожної суботи впродовж літніх канікул волонтери громадських організацій проводять для дітлахів творчі безкоштовні майстер-класи. Так, починаючи з 8 червня, повз дитячого майданчика в Бучанському міському парку діти вчились майстерності з квілінгу, спрей-арту, орігамі, ліплення з солоного тіста, малюнку на камінцях та інших цікавостей. За період проведення, майстер-класи знайшли своїх прихильників і є вже ті, хто чекає кожної суботи на тому ж місці в той самий час.

Останнього разу під відкритим небом на тому ж місці чекаємо на всіх охочих 24 серпня з 12.00, в день святкування Дня Незалежності.

Запрошуємо записатись в «Творчу майстерню Лунтіка», яка розпочне свою роботу з вересня, відправивши смс з підписом «Творча майстерня» на т. 0635690170. Місце та час будуть повідомлені пізніше.


Організатори: ГО «Молоді регіони», «Відновлена Україна», «ЖЦ Діадема», «Сімейний клуб» за підтримки Бучанського міського голови, Федорука А.П.
Тел. для інформації 063-569-01-70, Євгенія
парк
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.