» » Зустрічаємо мерів

Зустрічаємо мерів

Буча вже давно прославилася як гостинне місто, тому репутацію привітного господаря підтвердить і через декілька днів, коли прийматиме учасників турніру з футболу серед команд міських голів України, республік Польщі та Словаччини. Крім посадовців, буде представлена й команда журналістів України. Тож, загалом очікуємо на приїзд близько 50 чоловік від різних делегацій.

Спортивне свято не унікальне, воно вже проводилося раніше. Зокрема, у сусідній Польщі.
У такий спосіб (і на власному прикладі) чиновники намагаються популяризувати здоровий спосіб життя. А ще – укріпити та налагодити нові партнерські зв’язки з містами України та європейськими державами.

Оскільки Буча, певною мірою стане «обличчям» нашої країни, то осоромитися не маємо права. Гостей прийматимемо достойно. Власне, як і завжди, адже до напливу закордонних делегацій, представників різних асоціацій нам не звикати.

Гості перебуватимуть у місті чотири дні – з 22 по 25 серпня.

Крім «робочої» зустрічі, планується ще й розважальна програма. Наприклад, екскурсія містом, а також візит до аеропорту «Антонов» (селище Гостомель).
Футбольні баталії мери влаштують 23 серпня на базі НТБ «Оболонь» (вул. Лісова).
Власне, «репетиція» заходу вже відбулася. Минулої неділі команда міських голів України провела товариську футбольну зустріч з ветеранами ФК «Буча». З рахунком 6:5 програли. Проте обидві команди досить сильні і переконали вболівальників, що вміють грати у видовищний футбол.
А завершальним акордом стане спільне святкування Дня Незалежності у Бучанському міському парку, за участю Національного ансамблю солістів України «Київська камерата». Організатори запрошують приєднатися до цього дійства і всю територіальну громаду міста.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.