» » В Ірпені буде розпочато будівництво нового пологового будинку

В Ірпені буде розпочато будівництво нового пологового будинку

Незначна кількість забудовників переймається не тільки квадратними метрами, а й соціальною інфраструктурою. Попри вимоги законодавства, десятки компаній зводять свої будівлі, не враховуючи ані збільшення навантажень на інженерні комунікації й паркувальні майданчики, ані необхідності передбачити більшу кількість місць у дитячих садках і школах довкола нових хмарочосів. І це попри те, що до 70% покупців житла у новобудовах — це молоді сім’ї, що або вже мають малих дітей, або от-от планують поповнення у родині.


Дитячий садочок, що відкриють восени.

Досвід «БілдГрупМенеджмент», компанії з Ірпеня є свого роду унікальним прикладом турботи не лише про прибутковість бізнесу, а й про майбутні покоління, їхню безпеку та комфорт.

Напередодні Дня будівельника у камерній, майже родинній, обстановці колектив компанії підбив підсумки пройденого шляху. Кращих традиційно нагородили грамотами і преміями. Усі ж разом дружно обговорювали гордість компанії — дитячий садок «Фортеця», що його лише минулої осені почали споруджувати на території житлового комплексу «Суворов» в Ірпені. А вже цього вересня він відчинить двері для 140 ірпінських дітей. Уперше за останні півтора десятиліття, відколи нових садочків в Ірпені не зводили.

Здавалося б, пересічному забудовникові цього мало вистачити: 24 мільйони гривень інвестицій, внесених фактично із власної кишені (місто не захотіло зараховувати садок у вигляді пайового внеску компанії на розвиток інфраструктури) — неабиякий подарунок для громади, де черга дітей у садки — понад 700 місць.

Та цього погожого літнього вечора виявилося, що зупинятися на досягнутому в «БілдГрупМенеджмент» не збираються. Слово для привітання взяв генеральний директор компанії Василь Пікулик. Після цифр і проблем, з якими довелося зіткнутися за останні 12 місяців, він виголосив найбільшу новину для міста, та й, мабуть, для області: в Ірпені за ініціативою президента компанії Ігоря Вишнякова та за підтримки всього трудового колективу після відкриття дитсадка буде розпочато будівництво пологового будинку, укомплектованого найсучаснішим обладнанням.
— Попри те, що нині сучасні перинатальні відділення з’являються лише в обласних центрах чи великих містах обласного значення, це не розв’язує проблеми із забезпеченням якісних пологів для майбутніх мам у менших містечках і селищах. Бо зазвичай місць в обласній лікарні для всіх не вистачає. Ми вирішили не чекати, поки такий перинатальний центр з’явиться десь поблизу коштом держави, а побудувати його самостійно разом із новою поліклінікою, — виголосив під гучні оплески Василь Пікулик.

Нині пологовий будинок в Ірпінському регіоні один: у Ворзелі.

За його словами, капсулу під майбутнім фундаментом суперсучасного пологового будинку планують закласти уже в кінці цього року.
«Урядовий кур’єр» www.ukurier.gov.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.