» » Український гуманітарний інститут запрошує на навчання!

Український гуманітарний інститут запрошує на навчання!

Український гуманітарний інститут – навчальний заклад, що акредитований за ІІІ (третім) рівнем, пропонує ініціативним, талановитим здобути освіту за широким спектром престижних спеціальностей, які необхідні в житті кожного. Свою історію навчальний заклад розпочав у 1999 році, і протягом 14 років плідної та сумлінної праці тут отримали дипломи державного зразка понад 1400 випускників з різних куточків України та близького зарубіжжя.


Інститут має можливість підготовки не тільки громадян України, а й іноземних громадян.

За підсумками 2012 року Приватний вищий навчальний заклад «Український гуманітарний інститут» посів 6 місце серед навчальних закладів приватної форми власності в рейтингу ВУЗів Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua.

2013 рік ознаменувався для навчального закладу відкриттям двох нових спеціальностей, а саме «Економічна кібернетика» (інформаційні системи в економіці) та «Фізичне виховання» (вчитель фізичної культури).

Відтак, з 2013 року в Українському гуманітарному інститут можна отримати якісну освіту за наступними напрямками та спеціальностями:

Освітньо-кваліфікаційний
рівень «бакалавр»


гуманітарний факультет:

«Журналістика» (тільки для громадян України);
«Філологія»;
«Філософія (релігієзнавство)»;
«Фізичне виховання» (тільки для громадян України).

економічний факультет:

«Фінанси і кредит»;
«Менеджмент»;
«Економічна кібернетика» (тільки для громадян України).


Освітньо-кваліфікаційний
рівень «спеціаліст»


гуманітарний факультет:

«Мова і література (англійська, німецька)»;

економічний факультет:
«Фінанси і кредит»;
«Менеджмент».


Також Український гуманітарний інститут запрошує на навчання без відриву від виробництва (заочна форма). Це є чудовою можливістю для отримання вищої освіти та підвищення кваліфікації з мінімальними витратами часу та коштів.

Набір на заочне відділення триває
до 10 вересня 2013 р.Український гуманітарний інститут розташований в мальовничому куточку м. Буча. Матеріально-технічна база навчального закладу має розгалужену інфраструктуру, постійно розширюється та оновлюється. Основні адміністративні, навчальні та господарські будівлі розташовані в лісовій місцевості загальною площею понад 10 гектарів.У 2011 р. на території студентського містечка був побудований універсальний спортивно-демонстраційний комплекс - це сучасний спортивний комплекс європейського рівня, який має технічні, інфраструктурні та організаційні можливості для проведення занять і змагань на найвищому рівні.


Для учнів 7-11 класів є цікава пропозиція навчатися в «Школі журналіста», отримати більш глибокі знання і удосконалити навички у зборі, створенні та розповсюдженні контенту. Сьогодні усвідомлений підхід до інформації так само необхідний, як вміння виступати перед великою аудиторією, користуватися комп’ютером, керувати машиною. Випускник «Школи журналістики» отримує сертифікат та має переваги при вступі на напрям підготовки «Журналістика» в Український гуманітарний інститут.

5 Причин чому варто обрати
Український гуманітарний інститутЦІНА.
Середня ціна навчання на стаціонарній формі навчання 7500 грн., на заочній 5000 грн. Наявність системи знижок.

РОЗТАШУВАННЯ.
Інститут розташований у курортній зоні рідного міста Буча.

ЗРУЧНИЙ ГРАФІК НАВЧАННЯ.
Сесії 2-3 рази на рік (заочна форма навчання), наявність індивідуальної форми навчання.

КОМФОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА.
На території кампусу розміщені студентські гуртожитки, адміністративна будівля з навчальними приміщеннями, бібліотека, актові зали, спортивний комплекс, їдальня, магазин.

ВІДСУТНІСТЬ КОРУПЦІЇ.


«Серце розумне знання набуває, і вухо премудрих шукає знання»[b][/b]
08292, Київська область, м. Буча, вул. Інститутська, 14

Контактні телефони: +38 04597 49 796; +38 04597 49 725 (Факс)

E-mail: [email protected] (приймальня ректора);
[email protected] (приймальна комісія)

Сайт: www.ugi.edu.ua
Коментарів: 0
Додати коментар