» » » Зустріч з підприємцями Ірпінського регіону

Зустріч з підприємцями Ірпінського регіону

6.08.2013 в Ірпінській ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області відбулося чергове засідання «круглого столу» за участі заступника начальника інспекції Людмили Ступак та підприємців регіону.

Забезпечення прозорості та зручності адміністрування податкових і митних платежів, зменшення податкового навантаження – це те, над чим сьогодні працюють фахівці Міндоходів для удосконалення умов ведення бізнесу, - розпочала розмову заступник начальника.
Далі учасники «круглого столу» обговорювали останні зміни у податковому законодавстві, зупинившись на питаннях модернізації РРО, порядку нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та адмініструванні податку на прибуток підприємств, податку на додану вартість.


Наприкінці ділової зустрічі, посадова особа звернула увагу на функціонуванні Центру обслуговування платників податків при Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів в Київській області та адміністративних й консультативних послугах, що там надаються. Нагадала, що ЦОПП працює з понеділка по п’ятницю з 9 години – до 20.00 та в суботу з 9.00 до 16.00 за адресою: м.Ірпінь, вул. Шевченка, 2-А.
Інформаційно-комунікаційний сектор Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів в Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар