» » Дитячі майданчики

Дитячі майданчики

Журнал «Фокус» визначив 50 кращих міст для життя в Україні. Буча на 29 місці. А саме: «Буча – найплодовитіша. У місті на 1000 жителів у минулому році народилося 32 малюка».
Але ця тема – «квіточки».

Ці рейтинги згадуються, коли ходиш містом, де кожен день наштовхуєшся на «щось». Згадав статейку в газеті «Бучанські новини» від 21 червня про те, що ЖЕК ремонтує дитячі майданчики і залишилось всього 10 відремонтувати (у червні).Так, радує той факт, що більш майданчиків із сучасним обладнанням. Але, чесно – покажіть мені або фотки, або список з відремонтованими та залишеними на потім майданчиками. Як вони були в аварійному стані – так і до наступного ЄВРО доживемо.

Підскажу пару адрес (може хто ще допише):
вул. Києво-Мироцька; вул. Енергетиків (за Укрсоцбанком); вул. Склозаводська; а ще по Лісовій Бучі..
Тож, прошу, пане ЖЕК та Благоустрій – зверніть увагу на безпечність наших діток.

Дякую, ваш А.
Андрій 
Коментарів: 4
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
honeybunch

OFFline

  • honeybunch (13)
  • Користувачі
  • 5 серпня 2013 00:20
Да, просто ужас, как там могут играть наши дети? Живу в Лесной Буче, рядом с новым парком около Петропавловской церкви. Площадка для деток совсем новая, но вот уже поломана каруселька, отвинчен шуруп, родители сами прикручивали доски на переходах горок, все оказалось хлипкое. Молчу уже о пустой песочнице, где дети буквально "вышкрябывают" песок или скорее землю чтобы поиграть.

0
olya_burtseva

OFFline

  • olya_burtseva (11)
  • Користувачі
  • 6 серпня 2013 10:15
Да, а на Мироцкой так вообще ужас, еще и прошлом году она была частично поломана (то ли частично сделана), а в этом году все вообще ужасно стало и никто там пальцем за все лето не пошевелил. А это центр города. Зачем говорить, что отремонтировали, приводите факты, адреса, сроки, когда планируете отремонтировать оставшиеся. А то сделали, а где видны эти дела? Или это только на бумаге?

0
elenica

OFFline

  • elenica (1)
  • Користувачі
  • 6 серпня 2013 16:57
Правильно было бы, чтобы раз в месяц-два кто-то из ЖЕКов обходил площадки и делал мелкий ремонт... отвалился один шуруп - заканчивается поломкой всей качели :(... Зачем делать капитальный ремонт... если нужно просто шуруп вкрутить... :(

0
Сергей2012

OFFline

Тож, прошу, пане ЖЕК та Благоустрій – зверніть увагу на безпечність наших діток.

Шановні батьки зверніть увагу на поведінку своїх діточок на дитячих майданчиках. Це не ЖЕК ламає гойдалки, гірки та лавочки. А шуруп вийти та вкрутить може будь-який тато в якого руки ростуть з потрібного місця. Всі ми хочемо щоб хтось щось за нас робив, самі при цьому не повурухнувши пальцем. Якщо що, я не маю ніякого відношення до адміністрації. Я просто втомився спостерігати за недбалістю і невдячністю наших людей.

0