» » » Облікові картки платника податків паспортизували

Облікові картки платника податків паспортизували

За інформацією управління ІТ та обліку платників Головного управління Міндоходів у Вінницькій області віднедавна всі громадяни мають право внести до свого паспорту номер облікової картки платника податків, названого у народі „ідентифікаційним кодом”. Це за власним бажанням кожен українець може зробити у будь-який час. Варто лише звернутися до податкової інспекції Міндоходів за місцем проживання з відповідним проханням. Відмітка проставляється на сьомій, восьмій або дев’ятій сторінці паспорта.

Така законодавча норма, визначена ст. 70.10 Податкового кодексу України, спрямована на покращення обслуговування платників податків. У першу чергу, вона стане корисною тим, хто вирішив звернутися за послугами до банківських установ, наприклад, за відкриттям або закриттям рахунку. За наявності відмітки у паспорті, банк зможе ідентифікувати особу без документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі.

Зауважимо, з метою забезпечення реалізації окремих норм Податкового кодексу України, постановою правління НБУ від 12.11.2003 року №492 внесено відповідні зміни до Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземній валютах.
Інформаційно-комунікаційний сектор Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київської області 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.