» » » Ірпінська ОДПІ повідомляє

Ірпінська ОДПІ повідомляє

У податковій накладній необхідно заповнювати всі графиВідповідно до пункту 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України (ПКУ), обов’язкові реквізити у податковій накладній зазначаються в окремих рядках.
Тимчасово, до 1 липня 2013 року, зупинено дію підпункту «ї» пункту 201.1 статті 201 ПКУ, згідно з яким у податковій накладній окремим рядком зазначався додатковий обов’язковий реквізит «номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України». Таке обмеження прийнято Законом України від 20 листопада 2012 року № 5503-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів».

Таким чином, реквізити «номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України», підлягають зазначенню у податковій накладній з моменту набрання чинності змін до форми податкової накладної про її доповнення відповідними графами для відображення таких реквізитів.

Про це зазначено у листі Міндоходів України від 27.06.13 № 9684/7/99-99-19-04-0117 «Деякі питання заповнення обов’язкових реквізитів податкової накладної».
Інформаційно-комунікаційний сектор Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київської області 
Коментарів: 0
Додати коментар