» » Майстер-класи впродовж літніх канікул

Майстер-класи впродовж літніх канікул

Літні канікули – найкраща пора всіх дітей: сонце, море, пісок, ставок. Однак є ті, хто взагалі не від’їджає з міста під час літніх канікул, або переважну їх частину знаходиться в місті. Для таких дітей Бучанський міський парк – просто знахідка: чисте повітря, спортивний та ігровий майданчики, просто природа та прохолода у літній день манять до прогулянки багатьох і в будній день, і надто у вихідні. Аби проводити час не лише цікаво, але й корисно, громадські організації просто неба біля дитячого майданчика кожної суботи влаштовують майстер-класи.Так, починаючи з 8 червня, діти вчились майстерності з квілінгу, спрей-арту, орігамі, ліплення з солоного тіста, малюнку на камінцях. За період проведення, майстер-класи знайшли своїх прихильників і є вже ті, хто чекає кожної суботи на тому ж місці в той самий час.
За невеликий проміжок часу, з 15.00-18.00, діти не лише набувають навички та розвивають творчі здібності, але й отримують інструктаж щодо самостійної творчості, то ж корисну справу можна продовжити вдома з батьками.

То ж не гайте час, займіть дитину корисною справою, дайте поштовх до творчості - відвідайте цікаві майстер-класи впродовж літніх канікул у Бучанському міському парку кожної суботи з 15.00-18.00. Майстер класи проводяться безкоштовно!

Організатори: ГО «Молоді регіони», «Відновлена Україна», «ЖЦ Діадема», «Сімейний клуб» за підтримки Бучанського міського голови, Федорука А.П.
Тел. для інформації 063-569-01-70, Євгенія
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.