» » » Змінено Порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах

Змінено Порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах

3 липня Кабінету Міністрів України схвалив проект постанови «Про внесення змін до Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», розроблений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Основною метою документа є створення належних правових підстав та умов для надання органами місцевого самоврядування допомоги малозабезпеченим верствам населення під час видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень.

Зміни до Порядку нададуть право інвалідам, одиноким та багатодітним матерям, пенсіонерам та іншим незахищеним верствам населення звернутися до органів місцевого самоврядування щодо безкоштовного видалення аварійних, сухостійних і фаутних дерев на їх земельній ділянці, що перебуває у приватній власності, та на присадибній ділянці.

Також, відповідно до постанови, будівництво об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів державного чи місцевого бюджетів підлягатиме звільненню від сплати відновної вартості зелених насаджень.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.