» » Конституція молодої людини

Конституція молодої людини

28 червня в Бучанському міському парку до Дня Конституції та Дня молоді громадські організоції організували цікавості для відвідувачів. Ноу-хау став майстер-клас спрей-арт, від художника Філімонова Миколи, який зацікавив багатьох перехожих, особливо молодь.

Виконані картини в патріотичних тонах – нагадування про те, що ми, молодь України, є її майбутнє. А тому сьогодні у поєднанні святкування таких свят, як День Конституції та День Молоді хочемо нагадати, що беручи відповідальність за особисте здоров’я та дотримуючись Конституції здорової людини ми збережено здорову націю, а значить і майбутнє нашої Держави.


Тож, закликаємо тих, хто прагне цікавого та щасливого майбутнього уважно ознайомитись з пунктами Конституції здорової людини та дотримуватись її принципів:
1. Роби зарядку, займайся спортом.
2. Відмовся від алкоголю та тютюну.
3. Вживай здорову та корисну їжу.
4. Обирай активне дозвілля.
5. Здоровий сон – запорука здоров’я.
6. Дотримуйся правил гігієни.
7. Озбройся знаннями та захистись від ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, хвороб.
8. Скажи Ні наркотикам!
9. Цінуй свою сім’ю, поважай батьків.
10. Досягни гармонії та успіхів в житті.

Повертаючись до святкування Дня Конситуції в Бучанському міському парку, слід зазначити, що подібні методи дозвілля та творчого розвитку, для молоді поєднують корисне з приємним та є альтернативою безцільного проведення часу для молодих людей.


Алексеева Евгения 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.